گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

الکترونیک آرتس ناشر اولین بازی Velan Studios خواهد بود

Mac OS ، PlayStation 4 ، SmartPhones ، Windows 10 ، Xbox One X/S ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
ناشر نام آشنای این روزهای دنیای بازی به پشتیبانی خود از استودیوهای مستقل و مستعد ادامه خواهد داد. الکترونیک آرتس به تازگی اعلام کرده است که مسئولیت انتشار اولین عنوان استودیوهای Velan را بر عهده خواهد داشت.

این استودیو که تیمی تشکیل یافته توسط سران پیشین Vicarious Visions است، از طریق برنامه‌ی حمایتی EA Partners پشتیبانی شده و به زودی عنوان جدید خود را به کمک الکترونیک آرتس منتشر خواهد کرد. گفته شده است که این بازی جدید در سبک اکشن گروهی خواهد بود.
صحبت‌های آقای Guha Bala، مدیر و یکی از سران Velan Studios، به شرح زیر است:
ما در برنامه‌ی EA Partners با تیمی از افراد مصمم روبهرو شدیم که از هیچ تلاشی برای به ارمغان آوردن ایده‌های انقلابی برای بازی بازان روی‌گردان نبودند. آن‌ها به دید خلاق ما ایمان داشته و از بهترین منابع در دسترس خود استفاده می‌کنند تا بازی ما به موفقیت‌هایی بزرگ دست پیدا کند. ما Velan Studios را باهدف ساخت بازی‌های جمعی جسورانه و البته متفاوت ازآنچه امروزه باب است بناکرده‌ایم و در آخر، بی‌صبرانه منتظر انتشار جزئیات بیشتری از عنوان جدید خود هستیم.
دیگر سازنده‌ی این استودیوی نوپا در ادامه افزود:
آنچه به استودیو و کار ما ارزش می‌دهد، کاوش در مرزهای بازی با استفاده ازتکنولوژی و الگوهای جدید است. تلاش ما همواره بر این بوده است تا تیمی فوق العاده تشکیل داده و ضمن کشف زمینه‌های جدید برای دستیابی به آن‌ها بکوشیم. همان‌طور که گفته شد بی‌صبرانه منتظر معرفی تفکرهای خلاق و جدید تیم هستیم تا با کمک بازی بازان آن‌ها را برای سالیان طولانی استنتاج کنیم.
اما به نظر می‌رسد تنها بنیان گذاران Velan نیستند که برای عنوان جدید خود شوق و ذوق دارند. Rob Letts، مدیریت EA Originals و برنامه‌ی EA Partners، نیز از تجربه‌ی این بازی به وجد آمده است. به عقیده‌ی ایشان این بازی بسیار الهام بخش بوده و سطح درگیر کنندگی و گیرایی آن باورنکردنی است. به نقل از ایشان الکرونیک آرتس مشتاق همکاری بیش‌تر با Velan Studios است و هدف، خلق تجربه‌ای است که مرزهای فعلی را در دنیای بازی جا به جا کند. Velan Studios پیش‌تر از این موفق به جمع آوری بودجه‌ای ۷ میلیون دلاری شد تا با استفاده از آن بتواند به ساخت بازی جدید خود بپردازد. گفتنی است که آن‌ها اکنون قصد دو برابر کردن نیروهای خود را دارند؛ بدین ترتیب تعداد کارکنان آن‌ها تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی از ۴۰ نفر به ۸۰ سازنده بدیل خواهد شد.
همان طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، بازی بعدی آن‌ها تجربه‌ای «کاملاً جدید» در سبک اکشن تیمی خواهد بود و پلتفرم‌های اعلام شده‌ی فعلی برای این بازی رایانه‌های شخصی،‌ کنسول‌ها و همچنین دستگاه‌های موبایلی است. امید است تا هرچه زودتر اطلاعات جدیدی از این عنوان عجیب و رمزآلود منتشر شود.
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی