Final Fantasy 14 | تاریخ انتشار ماموریت «A Nocturne For Heroes» اعلام شد

۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

در طی رویداد Final Fantasy Fan Festival که تعطیلات آخر هفته برگزار شد، اسکوئر انیکس (Square Enix) اطلاعات زیادی را در مورد محتویات جدید Final Fantasy 14: A Realm Reborn به اشتراک گذاشت. با این‌که بسته‌‌ی ‌بزرگ Shadowbringers در ماه ژولای منتشر می‌شود، اما محتویات زیادی پیش از آن در دسترس قرار خواهند گرفت.

یکی از این محتویات جدید، ماموریت کراس‌اور بین Final Fantasy 14 و Final Fantasy 15 است که Noctis را به دنیای Eorzea وارد می‌کند. این ماموریت که «A Nocturne For Heroes» نام دارد، در تاریخ سه شنبه ۲۷ فرودین ۱۳۹۸ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. علاوه بر آیتم‌هایی مانند لباس‌ها و مدل موی Noctis، بازی‌بازان به ماشین Regalia نیز دسترسی پیدا خواهند؛ این اولین وسیله برای حمل چهار نفر محسوب می‌شود.

در تاریخ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ (۲۶ مارس ۲۰۱۹)، شاهد انتشار ماموریت «A Requiem for Heroes Part 2» هستیم که به همراه به‌روزرسان نسخه‌ی ۴/۵۶ و محتویات زیادی در دسترس قرار خواهد گرفت. با این‌که سیستم جدید World Visit از طریق به‌روزرسان ۴/۵۷ و در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹) آغاز می‌شود اما تا آن زمان، شما می‌توانید ماموریت‌ها و محتویات متنوعی را تجربه کنید.

در مورد Shadowbringers نیز باید بگوییم که این بسته قرار است در تاریخ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ (۲ جولای ۲۰۱۹) منتشر شود. طبق توضیحات اسکوئر انیکس، طرفداران باید منتظر چندین Job جدید مانند Gunbreaker و Dancer و یک گونه‌ی جدید مشابه Viera از Final Fantasy 12 باشند. علاوه بر این، نکته‌ی جالب این است که شاهد Raid‌هایی براساس بازی محبوب NieR; Automata نیز خواهیم بود.

بازی Final Fantasy 14: A Realm Reborn هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید