شخصیت‌ها و محتویات بتای خصوصی Mortal Kombat 11 مشخص شد + تریلر

۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

همان‌طور که می‌دانید، بتای خصوصی بازی مورد انتظار Mortal Kombat 11 از هفته‌ی آینده آغاز خواهد شد. حال به تازگی استودیوی ندررلم (NetherRealm) اطلاعات جدیدی را از شخصیت‌های قابل بازی و همچنین محتویات ارائه شده در این نسخه به اشتراک گذاشته است.

به گفته‌ی ندررلم، کسانی که نسخه‌‌های اکس باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ بازی را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند در نقش شخصیت‌های Jade ،Kabal ،Scarlet ،Scorpion و Baraka به مبارزه بپردازند. در مورد محتویات ارائه شده باید بگوییم که بخش چندنفره‌‌ی Mortal Kombat 11 و همچنین حالت Towers of Time قابل بازی خواهند بود. علاوه بر این، شما می‌توانید با سیستم شخصی سازی نیز کار کرده و مواردی همچون ابزار، ورودی‌ها، صحنه‌های سینمایی پیروزی و Brutality‌ها را به دلخواه تغییر دهید. لازم به ذکر است که شرکت کنندگان قادر هستند تا بخش شخصی سازی و همچنین حالت Towers of Time را به صورت آفلاین تجربه کنند. اما اگر دوست دارید طعم بخش چندنفره‌ی این عنوان را بچشید، بهتر است از همین حالا به فکر تهیه‌ی اشتراک پلاس یا گُلد باشید.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش نوشته شده توسط آقای آریا مقدم با نام «سمفونی استخوان‌های شکسته» را مطالعه کنید. علاوه بر این، و‌ب‌سایت گیمفا مدتی پیش مقاله‌ای را با موضوع ۵ شخصیت فراموش شده که می‌خواهیم در بازی حاضر باشند، منتشر کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این‌جا دنبال کنید.

تریلر زیر، تمام ویژگی‌های نسخه‌ی بتای خصوصی را به شما نشان خواهد داد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰) | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید