گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 معرفی شد

۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

حدود پانزده سال پیش بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines برای رایانه‌های شخصی توسط ترویکا گیمز (Troika Games) عرضه شد و حالا پس از سال‌ها، پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) دنباله‌ی آن را معرفی کرده است. این عنوان توسط استودیوی هاردسوییت لبز (Hardsuit Labs) در دست ساخت است و برای انتشار در اوایل سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

از سال گذشته خبرهایی حاکی از همکاری پارادوکس و هاردسوییت لبز رد و بدل شدند و این که همکاری این دو برای ساخت ادامه‌ای از چنین عنوان محبوبی است ما را خوشحال می‌کند. پارادوکس اینتراکتیو در سال ۲۰۱۵ توانست تا انتشارات وایت ولف (White Wolf Publishing) را باز پس بگیرد اما از آن زمان تا به حال کار خاصی در زمینه بازی‌های رایانه‌ای انجام نداده‌اند. فردریک وستر (Fredrik Wester)، مدیر عامل پیشین پارادوکس انتراکتیو، سال گذشته درباره همکاری‌هایشان با وایت ولف عنوان کرده بود:

چندین پروژه در دست ساخت داریم که دیگر از مراحل آزمایشی گذشته‌اند.

بنابراین باید انتظار معرفی عناوین بیشتری را از سوی این شرکت داشته باشیم.

در حالی که پایه‌گذاران ترویکا گیمز، لنارد بویارسکی (Leonard Boyarsky) و تیم کِین (Tim Cain) در حال کار بر روی بازی The Outer Worlds هستند، طراح اصلی روایت نسخه اول برایان میتسودا (Brian Mitsoda)، بازگشته تا بر روی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 کار کند. طبق گفته‌هایش، میتسودا از جهت‌گیری‌های داستان این بازی راضی است و در این باره گفته است:

ما قصد داریم تمام نکاتی که Bloodline را خاص کرده بود، به بازی جدید نیز منتقل کنیم. من فکر می‌کنم که طرفداران عاشق کاری که می‌کنیم می‌شوند.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در شهر سیاتل اتفاق می‌افتد و بازی‌باز را در مرکز جنگ خونینی میان خانواده‌ها و گروه‌های مختلفی از خون‌آشام‌ها قرار می‌دهد. همچنین این عنوان داستانی «واکنش‌پذیر» خواهد داشت که بر پرده‌سازی عدم وجود خون‌آشام‌ها در طول بازی تاثیر خواهد گذاشت.

وقتی صحبت از گیم‌پلی و نحوه پیشبرد بازی شد، سازندگان قول عنوانی اول شخص و سریع با مبارزات تن به تن را دادند. همچنین در این بازی بازی‌بازان قادر به گشت و گذار در کوچه‌های شهر خواهند بود تا نیازشان به مکیدن خون دیگران را برطرف کنند. طبق گفته یکی از نویسندگان سایت دوالشاکرز (DualShockers) که در جریان کنفرانس GDC توانسته بود این عنوان را تجربه کند، نقشه بازی به بخش‌های کوچکی تقسیم شده‌ است که بازی‌بازان به طور غیر خطی و با توجه به پیش‌رویشان در بازی می‌توانند به آنجا رفته و به گشت و گذار بپردازند.

انتظار می‌رود طی ماه جاری اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر شود. تا آن زمان می‌توانید خودتان را با تماشای تریلر و تصاویر منتشر شده سرگرم نگه‌دارید. بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در اوایل سال ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید