گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

سومین نسخه از سری IGI معرفی شد

اخبار بازی ، تریلر ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

استودیوی تودمن اینتراکتیو (Toadman Interactive) با انتشار یک ویدئو، توسعه‌ی سومین نسخه از سری IGI را رسما تایید کرد. این بازی در زمانی نامشخص در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

جدیدترین نسخه از سری محبوب و خاطره‌انگیز IGI یک بازی تیراندازی اول شخص تاکتیکال با تمرکز برروی المان‌های مخفی کاری خواهد بود. این بازی که هنوز نامی برای آن در نظر گرفته نشده است، داستان و گذشته‌ی سازمان I.G.I را روایت خواهد کرد. براساس اخبار منتشر شده، این بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار داشته و یکی از اعضای سازنده‌ی نسخه‌ی اصلی بازی نیز در ساخت این عنوان نقش دارد.

اولین نسخه از سری IGI در سال ۲۰۰۰ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. نسخه‌ی بعدی بازی I.G.I 2 Covert Strike نام داشت که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد. هر دو نسخه‌ی ابتدایی بازی توسط استودیوی Innerloop توسعه یافته بودند و در مجموع، بیش از یک میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفت.

مدیر ارشد اجرایی استودیوی تودمن انتراکتیو، آقای رابین فلادین (Robin Flodin)، در کنفرانس خبری خود گفته است:

من بسیار خرسمندم که اعلام کنم که مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی بازی به خوبی پیش می‌رود. امروز ما یک تیزر از بازی را منتشر کردیم تا بتوانیم بخشی از نسخه‌ی اولیه‌ی بازی را به شما نشان دهیم. با پیش رفتن مراحل توسعه‌ی بازی بسیاری از بخش‌ها پیشرفت کرده و بهبود خواهند یافت. دلیل انتشار این خبر این است که ما قصد داریم در همین مراحل اولیه‌ی توسعه، نظرات و پیشنهادهای هواداران را شنیده و از آن‌ها در ساخت بازی استفاده کنیم.

هنوز پلتفرم‌های مقصد، نام نهایی بازی و تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده است. شما می‌توانید ویدئوی معرفی جدیدترین نسخه از سری IGI را در ادامه مشاهده کنید. اگر دوست دارید نظرات و پیشنهادات خود را با تیم سازنده در میان بگذارید، می‌توانید سری به این لینک بزنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی