گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

عنوان بزرگ بعدیِ سری Sonic the Hedgehog در حال ساخت است

تاکاشی لیزوکا (Takashi Iizuka)، رئیس استودیوی سونیک تیم (Sonic Team)، در جریان پنل Sonic در رویداد SXSW Gaming 2019، رسماً تائید کرد که آن‌ها در حال حاضر در حال ساخت عنوان بزرگِ بعدیِ سریِ Sonic the Hedgehog هستند اما هم اکنون، شرکت سگا (SEGA) هیچ چیزی برای اشتراک‌گذاری ندارد. قبلاً مشخص شده بود که در جریان رویداد SXSW Gaming امسال و از طریق پنل Sonic، خبرهای تازه‌ای از این خارپشت آبی خواهیم شنید؛ هرچند که تا بدین لحظه، صرفاً شاهد نشر خبر در دست ساخت بودن نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه هستیم.

اگر اخبار این پنل را از دست داده‌اید، باید بگوئیم نگران نباشید، چراکه چیز خاصی در آن به نمایش در نیامده است. با این که انتظار می‌رفت، نخستین تریلر از اقتباس سینمائی Sonic the Hedgehog از طریق این پنل منتشر گردد، اما چنین اتفاقی روی نداد. ظاهراً این پنل بیشتر برای انتشار اطلاعات و نمایش‌های جدید از بازی Team Sonic Racing, تدارک دیده شده است که تا چند ماه دیگر، روانه‌ی بازار خواهد شد.

متاسفانه سگا هنوز مشخص نکرده است که حداقل باید تا کی برای معرفی رسمی نسخه‌ی جدید Sonic the Hedgehog صبر کنیم. بیایید امیدوار باشیم که تا انتهای سال میلادی جاری، خبرهای جدیدی از بازی ویدئوییِ تازه‌ی این خارپشت دوست‌داشتنی به گوشمان برسد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی