تریلر جدید The Division 2، به بررسی داستان، طراحی جهان و مبارزات این بازی می‌پردازد

بازی Tom Clancy’s The Division 2 به لطف دسترسی زودهنگام در قالب دو نسخه‌ی Gold و Ultimate در دسترس قرار گرفته است. نسخه‌ی استاندارد این بازی امروز برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و به همین مناسبت، به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تریلر جدیدی از این بازی موردانتظار منتشر کرده است تا بازی‌بازان با ویژگی‌های آن بیشتر آشنا گردند. این ویدئو تقریباً بازی The Division 2 را از همه‌ی جنبه‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد؛ از داستان گرفته تا طراحی جهان و مبارزات آن.

اگر نخستین قسمت از این سری را تجربه کرده‌اید، این بازی تیراندازی و تاکتیکی برای شما آشنا به نظر می‌رسد. این دنباله به واسطه‌ی سیستم زره‌ی جدید، هوش مصنوعی باهوش‌تر برای انجام کارهای تاکتیکی و مهارت‌های بهبودیافته نسبت به The Division، پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای به خود دیده است. بازی The Division 2 در واشنگتن دی‌.سی. جریان دارد و اینبار در جناح‌های مختلفی قرار می‌گیرید. نقشه‌ی این بازی شامل شهرک‌های کوچک‌تری نیز می‌شود که می‌توانید به ارتقای آن‌ها بپردازید.

سفر در این بازی پس از عرضه‌ی آن به پایان نمی‌رسد؛ شرکت یوبی‌سافت در نظر دارد تا پس از انتشار آن، اقدام به عرضه‌ی بسته‌های الحاقی رایگان، Raidهای جدید و World Tier جدیدی کند. همه‌ی این موارد از طریق سیزن پس (Season Pass) سال نخست این بازی در دسترس قرار خواهد داشت.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی The Division 2، به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای آن منتشر شده است. همچنین سازندگان آن، از پروسه‌ی بازسازی واشنگتن صحبت کرده‌اند که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید مصاحبه‌ی منتشر شده با سازندگان این عنوان را که در طی آن در خصوص تغییرات نسبت به نسخه‌ی قبل، گیم‌پلی و… صحبت می‌شود را نیز از این نشانی مطالعه کنید.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(4 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

F1
F2
F3