آخرین فراخوان جشنواره بازی‌های رایانه ای تهران

۱۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۰

با توجه به مشخص شدن زمان و مکان برگزاری نخستین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران (Tehran Game Festival)‌ ، دبیرخانه‌ی این رویداد فرهنگی و هنری آخرین مهلت ارسال آثار (بازی) بازیسازان به این جشنواره را طی فراخوانی اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی بنیاد – دبیرخانه نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای با توجه به مشخص شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی و استقبال بازی سازان، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را طی فراخوانی جدید اعلام کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای، دبیرخانه این جشنواره با افزودن بخش دانش آموزی و با هدف آشنایی دانش آموزان با این رسانه و ارتقا و بستر سازی آموزش علمی در میان سطوح پایه، طی فراخوانی جدید از عموم بازی سازانی که تا به حال موفق به ارسال آثار به این جشنواره نشده‌اند، دعوت به عمل می‌آورد تا در بزرگترین رویداد بازی سازی شرکت کنند.

علاقه مندان برای حضور و ثبت نام در این جشنواره می‌توانند به نشانیwww.irgf.ir مراجعه و با مطالعه ضوابط و مقررات در هر یک از بخش‌های جشنواره ثبت نام نمایند.

سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این خبر را داد، اما معلوم نیست که چرا در لوگوی ارسالی به همراه این خبر، سال برگزاری این جشنواره هنوز 2010 باقی مانده‌ است!؟ امیدواریم این مشکل را حداقل بر روی بنر های داخل نمایشگاه نبینیم!

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید