گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

Solar Ash Kingdom، بازی جدید توسعه دهندگان Hyper Light Drifter، معرفی شد

PC ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

استودیوی هارت ماشین (Heart Machine)، توسعه دهنده‌ی عنوان تحسین شده‌ی Hyper Light Drifter، به تازگی از پروژه‌ی جدید خود با نام Solar Ash Kingdom رونمایی کرد‌‌ه‌ است.

با این‌که هم‌اکنون اطلاعات بسیار کمی در دسترس ما قرار دارد اما حداقل می‌دانیم که آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) ناشر بازی خواهد بود. در حال حاضر، توسعه دهندگان قصد دارند ساخته‌ی جدید خود را در ابتدا برروی رایانه‌های شخصی منتشر کنند. البته با توجه به تریلر منتشر شده، باید این بازی را نیز در لیست عناوین انحصاری فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) قرار دهیم.

آقای الکس پرستون (Alx Preston)، یکی از توسعه دهندگان ارشد استودیو، این بیانیه را به تازگی منتشر کرده است:

ما به شدت تلاش می‌کنیم تا یک داستان زیبا را از طریق دنیا، اتمسفر، شخصیت‌ها و حتی گیم‌پلی خود روایت کنیم. تمام بخش‌های عناوین ما با دقت بالایی طراحی شده‌اند؛ این کار به زمان بسیار زیادی نیاز دارد. از این‌که ما و سکوت نسبی استودیو را تحمل می‌کنید، متشکرم. ما بشدت برای صحبت در مورد بازی و روند توسعه‌ی آن هیجان زده هستیم.

همان‌طور که می‌دانید، ساخته‌ی قبلی این استودیو یعنی Hyper Light Drifter هم‌اکنون برروی تمام کنسول‌ها و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. پس به احتمال زیاد شاهد انتشار نسخه‌ی کنسولی Solar Ash Kingdom نیز خواهیم بود. البته ما حدس می‌زنیم که به خاطر توافق بین ناشر و شرکت اپیک گیمز، این بازی برای مدتی در انحصار رایانه‌های شخصی خواهد بود.

شما می‌توانید اولین تریلر این بازی زیبا را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p 

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی