گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ انتشار نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی DayZ مشخص شد

اخبار بازی
تاریخ انتشار نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی DayZ مشخص شد

همان‌طور که در جریان هستید، بازی DayZ یک عنوانی در سبک بقا است که امکان یک تجربه‌ی چندنفره را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد. حال به تازگی استودیوی بوهمیا اینتراکتیو (Bohemia Interactive) اعلام کرده است که بالاخره نسخه‌ی کامل اکس‌باکس وان بازی DayZ در فروردین ماه امسال در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

اگر جزو طرفدارارن سری بازی‌های در سبک زامبی و بقا هستید، بی‌شک یکی از بهترین گزینه‌های شما برای تجربه، عنوان DayZ خواهد بود. بازی DayZ در دسته‌ی اولین عناوینی قرار می‌گیرد که در سال ۲۰۱۳ در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام (Early Access) به دست کاربران رسید. در طی گیم‌پلی و موضوع این بازی، کاربران در یک دنیای کاملا آخرالزمانی با نام Chernarus قرار می‌گیرند و باید در برابر زامبی‌های زیادی که در تمامی نقطه‌های بازی موجود هستند، مقاومت کنند. در واقع این بازی یک پیشینه برای دیگر عناوین سبک بتل رویال محسوب می‌شود که کاربران در محیط بازی شروع به جست و جو برای یافتن آیتم‌های مختلف، برای زنده ماندن می‌کنند. در همین راستا امکان دارد بعضی از بازی‌بازان با یکدیگر همکاری کرده تا راحت‌تر زامبی‌های موجود در محیط را از بین ببرند. البته شایان ذکر است که این امکان وجود دارد تا بعضی از افراد، برای به دست آوردن منابع و آیتم‌های بیشتر و متنوع، با شما وارد رقابت شوند و شروع به از بین بردن دیگر بازی‌بازان کنند.

حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی بوهمیا اینتراکتیو اعلام کرده است که نسخه‌ی کامل اکس‌باکس وان بازی DayZ بالاخره در ماه جاری میلادی در دسترس قرار می‌گیرد و از Xbox Game Preview خارج می‌شود. در همین راستا، اعضای تیم سازنده اعلام کردند که همراه با انتشار بازی برای کنسول اکس‌باکس وان، به‌روزرسانی‌های مختلفی نیز ارائه خواهند شد که در عملکرد بازی تاثیرگذار بوده و تجربه‌ای بهتر را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهند. همان‌طور که در جریان هستید، چند وقت پیش، استودیوی بوهمیا اینتراکتیو اعلام کرده بود که امید دارد تا بازی DayZ در یک چهارم اول سال ۲۰۱۹ میلادی در اختیار هواداران و دارندگان کنسول اکس‌باکس وان قرار گیرد و خوشبختانه به‌نظر می‌رسد که استویدیو سازنده به حرف خود عمل خواهد کرد.

برای آن دسته از افرادی که با بازی DayZ آشنایی ندارند بد نیست بگوییم که، این بازی با در اختیار گذاشتن یک زمینی به مساحت ۲۳۰ کیلومتر مربع، کاربران را وارد رقابت و درگیری می‌کند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، حدود ۶۰ کاربر وارد محیط ذکر شده خواهند شد و برای بقا و زنده ماندن خود تلاش می‌کنند. شما در این بازی با یافتن آیتم‌ها مختلف و متنوع، شانس خود را برای زنده ماندن و جان سالم به در بردن از دست زامبی‌ها افزایش می‌دهید.

در گذشته استودیوی بوهمیا اینتراکتیو اعلام کرده بود که قصد دارد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی DayZ را همراه با نسخه‌ی اکس‌باکس وان آن منتشر کند اما متاسفانه تا به الان، اطلاعاتی از تاریخ انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی در دسترس قرار نگرفته است. به‌نظر می‌رسد که دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ باید زمان بیشتری را منتظر مانده تا به این بازی منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند.

نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی DayZ در تاریخ چهارشنبه ۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۲۷ مارس ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد. قیمت در نظر گرفته شده برای این عنوان، ۴۹٫۹۹ دلار تعیین شده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت