شایعه: بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌شود

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

طبق اظهارات استودیوی تریتوری (Territory)، بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 و تاریخ انتشار آن یکی از بحث‌ برانگیزترین موارد چند سال اخیر است. این بازی چندین سال پیش معرفی شد و از همان موقع نیز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده است. سازندگان به وفور بیان کرده‌اند که بازی زمانی عرضه خواهد شد که «آماده» شده باشد.

همچنین چندی پیش نیز سازندگان این بازی بیان کردند که Cyberpunk 2077 تا کامل شدن زمان زیادی را پیش رو دارد و شما می‌توانید خبر کامل را در این نشانی مطالعه کنید. حدس و گمان‌های زیادی مبنی بر آنکه بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد، وجود دارد ولی امروز جرقه‌ای تازه برای آتش این شایعه‌ها زده شد.

استودیوی تریتوری که طراح لوگوی این بازی و البته انیمیشن مربوطه است، طی پستی در سایت ردیت (Reddit) اعلام کرده بود که Cyberpunk 2077 در سال ۲۱۹ میلادی عرضه خواهد شد. البته این پست بلافاصله حذف شد که همین امر می‌تواند بازی‌بازان و هوادران این بازی را مشتاق‌تر و کنجکاوتر کند.

پیش از این نیز خبردار شده بودیم که بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 سال ۲۰۱۹ حضور خواهد داشت و با اتفاقات اخیر، ممکن است که در این مراسم شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار دقیق این بازی باشیم. اگر این اتفاق رخ دهد، قطعا یکی از بزرگ‌ترین لحظات مراسم E3 امسال را شاهد خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077 قرار است تا در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست و تنها می‌توان به یک ویدئوی گیم‌پلی آن بسنده کرد که در این نشانی می‌توانید تحلیل کامل آن را تحت عنوان «عنوان قدرت نمایی به سبک CD Project | نگاهی به گیم پلی بازی Cyberpunk 2077» به قلم سعید اقابابایی مطالعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید