تاریخ انتشار Path of Exile برروی پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

PC ، PS4 ، PS4 Pro ، Windows 10 ، Xbox One ، Xbox One X ، اخبار ، اخبار بازی ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵

بالاخره استودیوی گریندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games)، تاریخ انتشار دقیق بازی رایگان Path of Exile را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ اعلام کرد.

این عنوان نقش‌آفرینی محبوب که برای اولین بار در تاریخ ۱ آبان ماه سال ۱۳۹۲ (۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی)، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد، با گذشت زمان به دست کاربران کنسول ایکس‌باکس وان رسید. از زمان انتشار این بازی تاکنون محتویات مختلفی برای آن منتشر شده که بازی را به‌روز نگه داشته است. در راستای همین موضوع، مدتی پیش بسته‌ی الحاقی Synthesis برای این عنوان منتشر شده است.

حال پس از چندین تاخیر که به گفته‌ی سازندگان در جهت بهبود کیفیت این بازی بوده، بالاخره گریاندینگ گیر گیمز تاریخ انتشار دقیق این عنوان رایگان را اعلام نموده است . کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند در تاریخ سه‌شنبه ۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۶ مارس ۲۰۱۹ میلادی)، به تجربه‌ی این بازی بپردازند. طبق گفته‌ی سازندگان، این بازی در زمان عرضه برروی این سیستم، حاوی محتوای انحصاری نیست و با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا خواهد شد. شما می‌توانید جزئیات کامل مصاحبه با سازندگان Path of Exile را از این نشانی مطالعه کنید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید