آغاز پیش فروش نسخه‌ی فیزیکی و Collectors Edition بازی Hollow Knight

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

از زمان انتشار Hollow Knight بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ، این بازی به عنوان یک بازی مستقل نمونه شناخته شده است. در صورتی که به تهیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این بازی علاقه دارید،  Fangamer این امکان را فراهم کرده است.

اخیرا این خرده‌فروش اعلام کرده است که نسخه‌ی فیزیکی Hollow Knight و نسخه‌ی Collector’s Edition این بازی که در گذشته قرار بود با همکاری اسکای باوند (Skybound) و تیم چری (Team Cherry) منتشر شود، آماده‌ی پیش فروش برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی است.

نسخه‌ی معمولی بازی برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی با قیمت ۲۹ دلار، و برای نینتندو سوییچ با قیمت ۳۴ دلار به فروش می‌رسد. این نسخه شامل خود بازی، ۴ بسته‌ی الحاقی، کتابچه‌ی راهنما و نقشه‌ی Hallownest است.

نسخه‌ی Collector’s Edition برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی با قیمت ۶۴ دلار، و برای نینتندو سوییچ با قیمت ۶۹ دلار به فروش می‌رسد. این نسخه علاوه بر موارد ذکر شده، شامل یک جعبه، سنجاق سینه‌ی The Knight به همراه پایه، کتاب کامیک ۱۴ صفحه‌ای، چهار تصویر هنری و عروسک‌های کاغذی است. این نسخه برای نینتندو سوییچ شامل دستمال نیز است.

نسخه‌های فیزیکی ساده و Collector’s Edotion بازی آماده‌ی پیش فروش هستند و در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ (۳۱ مه ۲۰۱۹) ارسال می‌شوند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این مجموعه را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید