سازندگان بازی To the Moon قصد ساخت عنوان جدیدی را دارند

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

استودیوی فری‌برد گیمز (Freebird Games)، سازنده‌ی بازی جذاب To the Moon در خبری از ساخت و انتشار عنوان جدیدی خبر داد که در ادامه می‌توانید جزئیاتی از آن را مشاهده کنید.

استودیوی فری‌برد کارنامه‌ی نسبتا خوبی از ساخت عناوین مختلف را از خود به جای گذاشته است که شاید یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها را بتوان To the Moon دانست. این بازی به سبک ماجراجویی و معمایی چند سال پیش برروی رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند عرضه شد و به‌زودی نیز شاهد انتشار آن برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود که برای مطالعه‌ی اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی وارد شوید.

به تازگی مطلع شدیم که فری‌برد گیمز قصد ساخت بازی جدید و متفاوتی تحت عنوان Impostor Factory را دارد. به گفته‌ی سازندگان، سبک این بازی جنایی و اکشن خواهد بود و بازی‌بازان در آن با اتفاقات مختلفی از جمله قتل مواجه خواهند شد و داستان رمزآلود و هیجان‌انگیز آن می‌تواند تا حدود زیادی رضایت علاقه‌مندان به این سبک را جلب کند. گفتنی است که این بازی سال آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین این استودیو اعلام کرده است که اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان و تریلری از آن را به‌زودی در دسترس قرار خواهد داد. به محض دریافت جزئیات بیشتر آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید