بازی Breath of the Wild بدون گرافیک سل‌شید زیبا به نظر می‌رسد

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵

شاید به نظر شما هم جالب باشد که بازی تحسین شده‌ی Breath of the Wild از سری Legend of Zelda بدون گرافیک سل شید (Cel-shade) چگونه به نظر می‌رسد.

قطعا کنسول نینتندو سوئیچ در حیطه‌ی قدرت نمی‌تواند با کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رقابت کند. این فاصله زمانی بیشتر می‌شود که صحبت از نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس به میان بیاید. ولی، با این حال نینتندو هر چه که از قدرت کم داشته را با طراحی‌های هنری بی‌نظیر جبران کرده است. آخرین نسخه‌ از سری Legend of Zelda نیز با این که گرافیک خارق‌العاده‌ای از نظر فنی نداشت ولی هیچ شکی نیست که یکی از بهترین طراحی‌های هنری و گرافیک سل‌شید را در تاریخ بازی‌های ویدئویی داشته است. اکنون این بازی را بدون این سبک گرافیکی تصور کنید، نتیجه‌ی آن می‌شود ویدئویی که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

در ویدئویی که مشاهده کردید، علاوه بر حذف نوع گرافیک سل‌شید، شاهد آن هستید که حیطه‌ی دید بازی و البته نرخ فریم آن افزایش یافته است. قابل ذکر است که اکنون این بازی با نرخ فریم ۶۰ در ویدئویی بالا اجرا شده است. شاید شما هم از اینکه بازی چقدر زیبا به نظر می‌رسد تعجب کرده باشید، با این حال گرافیک بازی به حالت سل‌شید حسی را به بازی‌بازان منتقل می‌کرد که متاسفانه گرافیک واقع‌گرایانه از انتقال آن باز می‌ماند. در نتیجه می‌توان ادعا کرد که همیشه گرافیک واقع‌گرایانه‌تر نمی‌تواند ضامن بهتر شدن یک عنوان باشد.

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild هم‌اکنون برای کنسول‌های نینتندو سوئیچ و Wii U در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان «شاهکاری عطر آگین از نفس وحش | نقد و بررسی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild» را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید