بازی Oxenfree به‌زودی در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

سازندگان بازی Oxenfree امروز در جدیدترین خبر اعلام کردند که این عنوان در آینده‌ای نزدیک به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه خواهد شد که در ادامه می‌توانید تاریخ دقیق انتشار به همراه جزئیات بیشتر را مشاهده کنید.

Oxenfree از سری عناوین ماجراجویی و جذاب است که حدود سه سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سپس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد. داستان این بازی زندگی چند نوجوان را روایت می‌کند که درگیر مسائل ماورایی و رمزآلود می‌شوند. بسیاری از انتخاب‌های این بازی و مرگ و زندگی دوستانتان به شما بستگی دارد. برای مشاهده تریلری از این عنوان می‌توانید به این صفحه وارد شوید. به گفته‌ی سازندگان، این بازی از تاریخ پنج‌شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ (۲۱ مارس ۲۰۱۹ میلادی) در اپیک گیمز منتشر خواهد شد. اگر از طرفداران این سبک از بازی‌ها هستید، Oxenfree را هرگز از دست ندهید.

این روزها عناوین زیادی برروی فروشگاه اپیک گیمز در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرند که یکی از آن‌ها را می‌توان Slime Rancher دانست. این بازی دیروز برای این فروشگاه در دسترس قرار گرفت که اطلاعات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی بخوانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Em.st گفت:

    واقعا این استور اپیک مشکل داره حالا جدا از اینکه اینجا فیلتره کلی دردسر و قند شکنو از این حرفا اصلا محیطش به اندازه استیم راحت و امن نیست و حتی امکاناتش یک دهم استیم هم نیست نمی دونم اپیک با چه رویی اومده این استورو زده

    0
    0