بازی Crackdown 2 به صورت رایگان برروی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Crackdown 3 در طی مراسم E3 سال ۲۰۱۴ میلادی معرفی شد و بالاخره در چندین هفته‌ی گذشته، به‌طور رسمی در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گفت. حال به تازگی اخبار و گزارش‌های مبنی بر در دست قرار گرفتن دوباره‌ی دومین نسخه‌ی این سری، برروی سرویس Backwards Compatible کنسول اکس‌باکس وان منتشر شده است.

امروز طی توییت لری هرب (Larry Hryb)، مدیر برنامه‌نویس اکس‌باکس لایو، اعلام شد که دومین نسخه‌ی سری بازی Crackdown برروی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته تا برای باری دیگر بازی‌بازان و علاقه‌مندان، به تجربه‌ی دنیای Crackdown 2 به صورت رایگان بپردازند. بی‌شک بسیاری از کاربران علاقه‌مند به تجربه‌ی این عنوان هستند تا سری بازی جذاب Crackdown را به‌طور کامل بازی کرده باشند.

بازی Crackdown 3 هم‌اکنون برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ضمن این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به ویندوز ۱۰ احتیاج دارد. علاوه بر این، اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی منحصر به فرد هستید، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، به مطالعه‌ی نقد و بررسی Crackdown 3 بپردازید. در نهایت نقد و نمرات این بازی از طریق این لینک قابل دریافت است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید