نسخه‌ای جدید از عنوان Octopath Traveler برای تلفن‌های همراه معرفی شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از یک نسخه‌ی جدید از عنوان Octopath Traveler رونمایی کرده است که در آینده‌ای نزدیک برای تلفن‌های همراه منتشر خواهد شد.

بازی Octopath Traveler از زمان عرضه تا به حال، موفقیت بسیار زیادی را برای شرکت سازنده‌ی آن به دنبال داشته که اخیرا نیز خبری مبنی بر فروش ۱٫۵ میلیون نسخه‌ای این عنوان منتشر شده و نشان دهنده‌ی محبوبیت آن نزد طرفداران است. حال شرکت اسکوئر انیکس از ساخت یک نسخه‌ی جدید این عنوان خبر داده که پلتفرم تلفن‌های همراه را هدف خود قرار داده است.

این نسخه از بازی که بصورت رایگان و با نام Octopath Traveler Tairiku no Hasha در کشور ژاپن عرضه خواهد شد، از یک بتای ابتدایی نیز برخوردار خواهد بود که علاقه‌مندان می‌توانند با رفتن به صفحه‌ی رسمی این عنوان، جهت تجربه‌ی آن ثبت نام کنند. نسخه‌ی اصلی این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است، کنترل هشت شخصیت را به بازی‌بازان می‌دهد تا داستان‌های متفاوت آن‌ها را تجربه کنند و همچنین از گیم‌پلی و گرافیک بسیار خاص این عنوان لذت ببرند.

در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که انتشار نسخه‌ای با زبان انگلیسی از بازی Octopath Traveler: Conquerors of the Continent برای کشورهای غربی و برای پلتفرم تلفن‌های همراه، در برنامه‌های شرکت اسکوئر انیکس وجود داشته باشد و در این رابطه باید منتظر انتشار اخبار بیشتری باشیم.

عنوان Octopath Traveler در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ متشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید