اولین نقشه PUBG به زودی دچار دگرگونی می‌شود

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴

بازی Player Unknown’s Battlegrounds که چندی پیش در جوایز استیم (Steam) عنوان بهترین بازی سال را دریافت کرد همچنان سعی در ارتقا دارد.

همانطور که می‌دانید، نقشه Erangel از ابتدا همراه عنوان محبوب PUBG بوده و حالا قرار است دچار تحولات شود. این نقشه پایه و اساس خود را حفظ می‌کند و همچنان جزیره‌ای پر از جنگل و دشت‌ها می‌ماند. بخش عظیمی از تغییرات احتمالا در ارتباط با نحوه جاگذاری ساختمان‌ها و طراحی هنری هستند.

اولین سر نخ‌ها از این تغییرات هفته گذشته در تست سرور‌های PUBG خود نمایی کردند. بازی‌بازان در نقشه کوچک Erangel متوجه ساختمان‌ها و مجموعه‌هایی شدند که تا پیش از این وجود نداشتند.

تغییرات اولیه نقشه Erangel در تست سرور‌های PUBG

سازندگان بازی یعنی PUBG Corp.، تا چهارشنبه شب نسبت به این اخبار سکوت اختیار کردند و سپس طی اعلامیه‌ای کوتاه و مختصر طرفداران را در جریان جزئیات این تغییرات قرار داده و صحت این اخبار را تایید کردند.

تغییرات همچنان در مراح اولیه هستند و هیچ چیز حالت نهایی ندارد. تصاویری که هفته گذشته لو رفتند، نسخه‌ آزمایشی است و این به این معناست که ممکن است شکل نهایی به کلی متفاوت باشد. پیام سازندگان مشخص ساخت که در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری از این تغییرات منتشر خواهند کرد. هر زمان که تغییرات شکل نهایی به خود بگیرند، سازندگان نسخه تغییر یافته نقشه را در تست سرورها عرضه می‌کنند و در انتظار بازخوردها می‌نشینند.

عنوان PUBG در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل بازی است. با گیمفا در نقد و بررسی PUBG همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید