فروش بازی GRIS از مرز ۳۰۰ هزار نسخه عبور کرد

۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

اخیرا دو استودیوی نُمادا استودیو (Nomada Studio) و دوالور دیجیتال (Devolver Digital)، سازنده و ناشر بازی جذاب GRIS، آماری از فروش این عنوان به همراه خبرهای خوشحال‌کننده‌ای را در دسترس طرفداران قرار داده‌اند که در ادامه آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

GRIS از سری عناوین به سبک سکوبازی و پازلی است که در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و از همان ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد. شاید بتوان گفت که موسیقی زیبا و محیط جذاب این بازی باعث استقبال نسبتا خوب از آن شد. اگر شما هم از طرفداران این سبک از بازی‌ها هستید، GRIS را هرگز از دست ندهید.

به تازگی سازندگان و ناشر GRIS از فروش ۳۰۰ هزار نسخه‌ای از این عنوان خبر داده‌اند که در این بازه‌ی زمانی آمار تقریبا خوبی به حساب می‌آید. به همین مناسبت، نمادا استودیو و دوالور دیجیتال قصد انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ برای این عنوان دارند. این به‌روزرسانی که GRIS Undone نام دارد، امکان تجربه‌ی موسیقی‌های بیشتری را به بازی‌بازان خواهد داد. همچنین برای مدت کوتاهی این بازی با ۱۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد که فرصت مناسبی برای سایر بازی‌بازانی است که هنوز موفق به تجربه‌ی آن نشده‌اند.

جهت آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید. سایر اخبار مربوط به این عنوان را در آینده به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید