الکترونیک آرتس در E3 2019 کنفرانس خبری برگزار نخواهد کرد

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به تازگی اعلام کرده است که قصد ندارد در رویداد E3 2019 کنفرانس خبری برگزار کند. البته این به معنی عدم حضور این ناشر بزرگ در E3 2019 نیست. الکترونیک آرتس می‌‌خواهد با انتشار چندین پخش زنده در تاریخ‌های ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) و ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ (۸ ژوئن ۲۰۱۹)، بازی‌های خود را به نمایش بگذارد.

پست جدید وب‌سایت رسمی این شرکت به شرح زیر است:

همه چیز با رویداد جدید EA Play از ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) آغاز می‌شود. ما امسال چندین پخش زنده‌ که در طی دو روز اول رویداد منتشر می‌شوند را جایگزین کنفرانس خبری کرد‌ه‌ایم. ما چیزی را به شما ارائه می‌دهیم که از ما می‌خواستید؛ گیم‌پلی بیشتر و به اشتراک گذاری اطلاعات جدید از بازی‌ها توسط توسعه دهندگان آن‌ها.

البته بعید می‌دانیم چیز خاصی را از دست داده باشیم. به عقیده‌ی بسیاری از مردم، رویداد‌های EA Play چند سال اخیر بسیار بد و خسته کننده بوده‌اند. اما با این‌ حال، الکترونیک آرتس دومین ناشری بوده که از برگزاری کنفرانس در E3 2019 خودداری کرده است. همان‌طور که می‌دانید، شرکت سونی نیز قصد ندارد در رویداد امسال شرکت کند. البته ممکن است این ناشر فرست پارتی نیز عناوین خود را به شکل دیگری نمایش دهد. لازم به ذکر است که نینتندو نیز چندین سال است که قالب دایرکت خود را جایگزین کنفرانس خبری کرده است.

نظر شما چیست؟ آیا E3 در حال تغییر بوده یا این‌که از اهمیت آن کاسته شده است؟

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید