تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شد

کمتر از یک ماه به انتشار اثر جدید استودیوی فرام سافتور یعنی Sekiro: Shadows Die Twice باقی مانده و حال به تزایگ تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که رد یان تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی بازی و ویژگی‌هایی که آن را از بازی‌های قبلی این استودیو متمایز می‌کند.

بدون شک اگر از طرفداران استودیوی فرام سافتور و بازی‌های این استودیو باشید با بازی Sekiro: Shadows Die Twice آشنایی دارید. اگرچه این بازی میراث‌های زیادی از سری Souls و بازی‌های گذشته‌ی استودیوی فرام سافتور را در خود دارد اما سازندگان مکانیک‌های آشنای بازی را به نحوی تغییر داده‌اند که با تجربه‌‌ای بسیار متفاوت از سری Souls و یا بازی Bloodborne روبرو هستیم.

وب‌سایت Dual Shockers به تازگی بخشی از بازی Sekiro: Shadows Die Twice را تجربه کرده و از همین روی تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی را منتشر ساخته است. این تریلر بر‌روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو ضبط شده و طی آن نگاهی خواهیم داشت به قسمت‌های اولیه‌ی بازی و ویژگی‌هایی که Sekiro: Shadows Die Twice را متمایز می‌کند؛ از گیم‌پلی گرفته تا داستان و همچنین کاوش در محیط بازی. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه، حجم:۷۰۰ مگابایت)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (شصت فریم بر ثانیه، حجم ۴۰۰ مگابایت)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. پیشنهاد می‌شود نگاهی مطلب پیش نمایش بازی به قلم مصطفی زاهدی تحت عنوان سایه‌ها دوبار می میرند، بازیبازان صدها بار!!! | پیش نمایش Sekiro Shadows Die Twice داشته باشید.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید