حالت بتل رویال بازی Battlefield V ممکن است به زودی معرفی شود

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

به تازگی تصویری از بازی Battlefield 5 منتشر شده است که نشان می‌دهد بخش بتل رویال این عنوان، ممکن است به زودی در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. بخش بتل رویال جدیدترین ساخته‌ی استودیوی دایس (DICE) که با نام FireStorm شناخته می‌شود، ۶۴ بازی‌باز را در قالب ۱۶ تیم ۴ نفره در مقابل هم قرار می‌دهد.

طبق گزارش‌ها نقشه‌ی Firestorm و بخش بتل رویال این عنوان توسط خود استودیوی دایس ساخته نمی‌شود و توسعه‌ی آن را استودیوی کرایترین (Criterion)، سازنده‌ی عنوان Burnout بر عهده گرفته‌ است. نقشه‌ی بازی به گفته‌ی توسعه دهندگان، وسیع‌ترین نقشه در کل سری است. همچنین همانند همه‌ی عناوین سری Battlefield، شاهد یک محیط با تخریب‌پذیری بالا و وسایل نقلیه‌ی متفاوت خواهیم بود. این حالت برای عرضه در بهار سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی شده است.

حال به تازگی تصویری از این عنوان منتشر شده که توسط یکی از کاربران وب‌سایت رددیت گرفته شده است. در این تصویر شاهد چالشی با نام Play Firestorm هستیم که در لیست چالش‌های روزانه وجود دارد و برای انجام آن باید ۵۰۰ امتیاز در این حالت به دست آورید. البته ناگفته نماند که ممکن است این چالش، به صورت اتفاقی در این بخش ظاهر شده و صرفا اشتباهی از سوی سازندگان بوده است. در هر صورت شما می‌توانید تصویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Battlefield 5 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی این عنوان را به قلم مهدی رضایی از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید