نسخه‌ی Deluxe Edition بازی Civilization 6 تخفیف خورد

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

عنوان استراتژی Civilization VI پس از گذشت سه سال از تاریخ عرضه، هنوز هم در فروشگاه‌های مختلف با تخفیف‌های بسیار وسوسه کننده‌ای به فروش می‌رسد.

عنوان Civilization VI توسعه یافته توسط استودیوی اد بیچ (Ed Beach)، هم اکنون در فروشگاه‌های مختلف افت قیمت بسیاری داشته است. نسخه‌ی استاندارد این عنوان، در فروشگاه استیم هم اکنون با مبلغ ۱۷٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. در حالی که نسخه‌ی Deluxe Edition آن را می‌توانید با قیمت تنها ۱۹٫۷۰ دلار از سایت Newegg دریافت کنید. این یعنی مبلغ ۴٫۲۹ دلار کمتر از نسخه‎ی Deluxe Edition فروشگاه استیم.

نسخه‌ی Deluxe Edition بازی Civilization 6 از ویژگی‌های بسیار بیشتری نسبت به نسخه‌ی استاندارد برخوردار است. این نسخه مورادی از جمله ۶ بازی پایه، موسیقی متن کامل بازی و همچنین ۶ بسته‌ی الحاقی اضافه از جمله تمدن‌ها و سناریو‌های وایکینگ‌ها، لهستان، استرالیا، ایران و مقدونیه، نوبیا، خمر و اندونزی را به خریداران ارائه می‌دهد.

به عبارت دیگر شما با پرداخت ۲ دلار بیشتر نسبت به نسخه‌ی استاندارد، از ۷ تمدن جدید که در بازی اصلی وجود نداشتند برخوردار خواهید بود. اگر مبلغ ۴۱ دلاری نسخه‌ی Gold Edition بازی Civilization برای شما سنگین است، خرید نسخه‌ی Deluxe Edition با قیمت کمتر از ۲۰ دلار، معامله‌ی بدی به نظر نمی‌رسد. برای خرید عنوان Civilization 6 Digital Deluxe Edition می‌توانید با مراجعه به فروشگاه Newegg و وارد کردن کد تبلیغاتی EMCTWTA45، این بازی را با قیمت ۱۹٫۷۰ دلار به لیست بازی‌های استیم خود اضافه کنید.

عنوان Civilization VI هم اکنون برای سیستم عامل های مختلف از جمله لینوکس، ویندوز، سیستم عامل IOS و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. با خرید این عنوان استراتژی می‌توانید به تجربه‌ی داستان بزرگ‌ترین تمدن‌های جهان بپردازید و به تمدن‌های دیگر حمله کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید