عرضه‌ی نسخه‌ی Collector Edition عنوان Inside به تاخیر افتاد

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

سازندگان عنوان Inside، برای کسانی که در حال لحظه شماری برای دریافت نسخه‌ی کالکتور Collector Edition هستند، خبرهای ناامید کننده‌ای به همراه دارند.

هم اکنون خریداران نسخه‌ی Collector Edition بازی Inside ایمیلی را از طرف توسعه دهندگان دریافت کرده‌اند که حاکی از به تاخیر افتادن این بسته‌ی استثنایی است. توسعه دهندگان در ایمیل ارسال شده به خریداران ذکر کردند که نسخه‌ی Collector Edition طبق تاریخ اعلام شده‌ی قبلی، عرضه نخواهد شد اما پیش فروش این نسخه هنوز ادامه خواهد یافت.

محتوای نسخه‌ی Collector Edition بازی Inside شامل آیتم‌ها و وسایل بسیاری از جمله عروسک شخصیت اصلی بازی، در سایز نسبتا بزرگی خواهد بود.

یکی از توسعه دهندگان این نسخه، در مورد این تاخیر توضیح داد:

نسخه‌ی Collector Edition بازی Inside هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و به زودی عرضه خواهد شد. از زمانی که برای توسعه‌ی این بسته‌ی فوق العاده به ما می‌دهید، بسیار سپاس گزاریم. ما هم اکنون در حال همکاری با شرکت‌های پلی‌دد (Playdead) و ریل دال (Real Doll) هستیم و از شما وقت می‌خواهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این محصول از کیفیت بالایی که انتظارش را داریم برخوردار باشد. تا به حال هیچ کس چنین Collector Edition را تولید نکرده است پس برای توسعه و ساخت آن، زمان بیشتری لازم است.

همانطور که قبلا وعده داده شده است، نسخه‌ی Collector Edition بازی Inside به زودی در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

اولین نسخه‌ی Collector بازی Inside در ماه مارس ۲۰۱۸ با قیمتی معادل ۳۷۵ دلار عرضه شد. این نسخه شامل دیسک بلوری بازی، برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و کدهایی برای دریافت هر دو عنوان Limbo و Inside در فروشگاه استیم بود. علاوه بر این‌ها، اولین نسخه‌ی Collector بازی Inside اکشن فیگور شخصیت اصلی را در بسته‌ی خود به همراه داشت.

طبق وعده‌های سازندگان نسخه‌ی جدید Collector Edition بازی Inside، این بسته همواره شامل آیتم‌های بیشتری نسبت به نسخه‌ی اول خواهد بود. سازندگان وجود موارد متعددی را در این بسته تایید کرده‌اند اما هنوز به آن اشاره‌ای نداشته اند. باید دید که دو شرکت پلی‌دد و ریل دال برای طرفداران این عنوان چه سوپرایزهایی را به همراه خواهند داشت.

عنوان ماجراجویی و معمایی Inside هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و اسمارت فون‌ها در دسترس قرار دارد. استودیوی پلی‌دد پس از عرضه‌ی این عنوان، از بازی جدید خود در ابتدای سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد اما تا کنون اطلاعاتی درباره‌ی این عنوان، توسط سازندگان به اشتراک گذاشته نشده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید