تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Judgment مشخص شد

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵

سرانجام تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی Judgment، ساخته جدید سگا و سازندگان یاکوزا مشخص شد. این بازی تابستان ۲۰۱۹ در اروپا و آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.

بازی Judgment سال گذشته‌ی میلادی و طی رویداد TGS 2018 رسما معرفی و پاییز ۲۰۱۸ نیز در کشور ژاپن منتشر شد. سازندگان در آن زمان اعلام کرده‌اند که نسخه‌ی غربی این بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد و حال به تازگی تاریخ انتشار دقیق این نسخه نیز مشخص شده است. بر همین اساس، بازی Judgment در تاریخ سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ (۲۵ ژوئن ۲۰۱۹) در اروپا و آمریکای شمالی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی داستان فردی به نام تاکایوکی یاگامی را روایت می‌کند که به دلیل خیانت یکی از موکلینش، شغل وکالت را رها کرده است، به بک کارآگاه خصوصی تبدیل شده و در حال حاضر یک پرونده قتل زنجیره‌ای را به عهده گرفته است.حال وی باید با بررسی صحنه‌ی جرم، تحقیق و جمع آوری مدارک، قاتل زنجیره‌ای مورد نظر را پیدا کند.

اگرچه بررسی صحنه‌ی جرم و جمع آوری مدارک بخش عمده‌ی گیم‌پلی بازی را شامل می‌شوند اما بازی دارای سیستم مبارزات نیز خواهد بود. سیستم مبارزات به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به شیوه‌های مختلف و از طریق اجرای حرکات رزمی به مبارزه با دشمنان بازی بپردازند. لازم به اشاره است اگرچه بازی Judgment در مکانی مشابه با سری Yakuza جریان دارد اما دارای داستانی متفاوت خواهد بود.

در هر صورت نسخه‌ی غربی این بازی تابستان آینده عرضه خواهد شد و حال مشخص نیست که به مانند سری Yakuza، بازی Judgment برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد یا خیر.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید