نسخه‌ی دموی Daemon X Machina هفته‌ی آینده از فروشگاه نینتندو حذف خواهد شد

13 اسفند 1397 - 20:00

در طی دایرکت ماه فوریه‌ی نینتندو، تهیه کننده‌ی بازی Daemon X Machina یعنی آقای کنیچیرو تسوکودا (Kenichiro Tsukuda) از انتشار نسخه‌ی دموی این بازی با عنوان «Prototype Missions» خبر داد. البته وی توضیح داد که این دمو تنها برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود. حال به نظر می‌رسد که به روز موعود نزدیک شده‌ایم.

طبق اطلاعات درج شده در صفحه‌ی بازی در وب‌سایت رسمی نینتندو، این دمو تنها تا هفته‌ی آینده یعنی تاریخ دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ (۱۱ مارس ۲۰۱۹) در دسترس خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که فایل ذخیره و میزان پیشرفت شما به نسخه‌ی کامل منتقل نخواهند شد.

پس اگر هنوز این نسخه را تجربه نکرده‌اید، بهتر است عجله کنید. بازی‌بازان می‌توانند با دریافت رایگان این دمو، علاوه بر تجربه‌ی چهار ماموریت بازی، با یک باس مبارزه کرده و با ویژگی‌های شخصی سازی Arsenal‌ها نیز آشنا شوند. همچنین باید یادآور شویم که هدف از انتشار این نسخه، دریافت بازخورد بازی‌بازان بوده است. پس اگر موفق به تجربه‌ی بازی شده‌اید و می‌خواهید بازخورد خود را به توسعه دهندگان انتقال دهید، بهتر است هر چه زودتر حساب ایمیل خود را برای نظرسنجی ارسال شده، چک کنید. البته لازم به ذکر است که تنها برخی از بازی‌بازان این نظرسنجی را دریافت خواهند کرد. البته شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز با تیم توسعه دهنده‌ در ارتباط باشید.

بازی Daemon X Machina در تابستان سال جاری به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید