توسعه‎‌ی بازی Diablo Immortal به زودی به اتمام خواهد رسید

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰

اگر شما یکی از طرفداران سرسخت مجموعه‌ی Diablo باشید، حتما از عرضه‌ی عنوان Diablo Immortal، به زودی بر روی تلفن‌های هوشمند خبر دارید. این اولین بار است که شرکت بلیزارد (Blizzard) قصد دارد که سری بازی Diablo را به دنیای گوشی‌های هوشمند انتقال دهد.

به تازگی طبق گفته‌ی توسعه دهندگان عنوان Diablo Immortal، آن‌ها در حال تکمیل آخرین مراحل ساخت بازی هستند. در حال حاضر، برای عنوان Diablo Immortal تاریخ انتشاری مشخص نشده؛ بر این اساس، طبق گفته‌ی شرکت نت‌ایز (NetEase) عنوان Diablo Immortal بسیار آماده برای عرضه است و برای انتشار در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده. با توجه به این اطلاعات، شرکت نت‌ایز تاریخ انتشار دقیقی برای جدیدترین عنوان بلیزارد مشخص نکرد و درباره‌ی تاریخ آن تردید داشت. برای همین اصرار کرد که طرفداران سوالات جانبی خود را مستقیما از استودیوی اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) بپرسند.

خبر عرضه‌ی زود هنگام عنوان Diablo Immortal، بیشتر می‌تواند جنبه‌ی منفی با خود به همراه داشته باشد. چرا که از زمان معرفی این عنوان تنها نزدیک چهار ماه گذشته است و نیاز به تمرکز از سمت توسعه دهندگان دارد. از سوی دیگر، اخراج چند تن از کارمندان از استودیوی اکتیویژن بلیزارد و معرفی یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Diablo تنها بر روی اسمارت فو‌ن‌ها پس از چندین سال؛ موجب شده یک چهره‌ی نسبتا منفی از این استودیو برای بازی‌بازان تداعی شود.

همانطور که گفته شد، عنوان Diablo Immortal در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ برای اسمارت‌ فون‌ها عرضه خواهد شد. با وجود تمامی عملکردهای ناامید کننده‌ای که استویدیوی اکتیویژن بلیزارد در این چند ماه از خود به جای گذاشت، هنوز هم تجربه‌ی عنوانی از مجموعه‌ی Diablo بر روی تلفن هوشمند شخصی، خالی از لطف نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید