شایعات منتشر شده در رابطه با بازی Bully 2 صحت ندارند

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

مدت زمان زیادی است که شایعه‌ی ساخت Bully 2 به گوش می‌رسد. اخیرا نیز شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد که از تایید ساخت این بازی توسط طراح فنی شرکت راک استار خبر می‌دادند. در حالی که شایعات مورد نظر کاملا واقعی به نظر می‌رسیدند اما متاسفانه تمامی آن‌ها در حال حاضر بی‌اساس هستند.

اخیرا یکی از کاربران یوتیوب با نام SWEGTA گزارش داد در ویدئوی اخیری که وی در ارتباط با بازی Bully 2 ساخته و منتشر کرده است، فردی به نام الکس مارتنز (Alex Martens) در قسمت نظرات ویدئو اظهار کرده که بازی Bully 2 هم اکنون در دست ساخت است. با کمی جستجو دریافتیم که فردی با نام الکس مارتنز به عنوان طراح فنی در شرکت راک استار مشغول به فعالیت است. اگرچه نمی‌توان به نام یک فرد اعتماد کرد اما شواهد و قرائن از این موضوع خبر می‌دادند که اکانت مورد نظر متعلق به شخص الکس مارتنز است.

این موضوع بسیاری از منابع از جمله وب‌سایت Comicbook را در پی داشت تا به بررسی بیشتر آن بپردازند. از همین روی آن‌ها به سراغ الکس مارتنز (شخصی که در شرکت راک استار کار می‌کند) رفته و نظر وی را در ارتباط با این موضوع جویا شده‌اند. به گفته‌ی وب‌سایت Comicbook، آقای مارتنز ‌آن‌ها را متقاعد کرد که نه تنها نظرات منتشر شده در وب‌سایت یوتیوب، از جانب وی نبوده است بلکه حتی اکانت مورد نظر در وب‌سایت یوتیوب نیز متعلق به وی نیست.

شاید گمان کنید که تکذیب این موضوع توسط آقای مارتنز امری بدیهی بود و وی در صورت تایید آن شغلش را از دست می‌داد. اما به دلایلی می‌توان این فرضیه را رد کرد. نخست این‌که آقای مارتنز می‌توانست ساده‌ترین گزینه را انتخاب کرده و به راحتی از هرگونه مصاحبه یا اظهار نظر در رابطه با این موضوع خودداری کند. به علاوه وی می‌توانست حتی به سادگی بگوید نظری در رابطه با شایعات منتشر شده ندارد؛ پاسخی که بسیار در میان توسعه‌دهنگان بازی‌های ویدئویی رواج یافته است و درست به مانند کاری که سارا لینچ انجام داد.

اخیرا لیستی منتشر شده بود که استودیوی پاین وود به دنبال یک بازیگر با لهجه‌ی اسکاندیناوی/ آلمانی / هلندی برای توسعه‌ی یک بازی ویدئویی به زبان انگلیسی است. در واقع این طور به نظر می‌رسید که آن‌ها به دنبال یک صداپیشه برای شخصیت‌ اصلی بازی Bully 2 بوده‌اند. هنگامی که از خانم لینچ در این رابطه سوال شد، ایشان از هرگونه اظهار نظر در این رابطه خودداری کرده‌اند.

در هر صورت تکذیب شایعات مطرح شده بدین معنی نیست که بازی Bully 2 وجود خارجی ندارد. مطمئنا شرکت راک استار از سری‌های محبوب خود به خوبی آگاهی دارد و به علاوه هنوز هم شواهد و قرائن زیادی وجود دارند که اثبات می‌کنند پروژه‌ی بعدی راک استار قطعا Bully 2 خواهد بود. شاید E3 2019 فرصت مناسبی برای معرفی رسمی این بازی باشد و یا شاید هم راک استار آن را به زمان دیگر موکول کند.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 8٫75 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید