از کاور جدید بازی MLB The Show 19 رونمایی شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

به تازگی از کاور جدید بازی MLB The Show 19 رونمایی شده است و ما برروی آن تصویر برایس هارپر را مشاهده می‌کنیم که به تازگی با تیم فیلادلفیا فیلیز قرارداد بسته است.

در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی، بازی MLB The Show 19 به طور رسمی معرفی شد و به نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه از این مجموعه، قرار است ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و پیشرفت‌های جدیدی را به کاربران ارائه دهد. در همان زمان مشخص شد که برایس هارپر (Bryce Harper)، بازیکنی خواهد بود که برروی کاور اصلی این اثر حضور خواهد داشت. اما با توجه به این موضوع که هارپر در آن زمان در هیچ یک از تیم‌های جهان فعالیت نمی‌کرد، از کاور رسمی و اصلی بازی رونمایی نشد.

کمی قبل‌تر شاهد پیتوستن برایس هارپر به تیم فیلادلفیا فیلیز (Philadelphia Phillies) بودیم و در جریان همین موضوع، از کاور جدید و نهایی بازی MLB The Show 19 با حضور بازیکن مذکور، رونمایی شده است. در رابطه با برایس هارپر، باید توضیح دهیم که او از برترین و مشهورترین بازیکنان ورزش بیسبال شناخته می‌شود که از سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در تیم واشنگتن نشنالز فعالیت داشته است. وی در سال ۲۰۱۵، جایزه‌ی برترین بازیکن جهان را به دست آورد و توانست در کنار افزایش چشم‌ گیر شهرت خود، موفقیت‌های بزرگ دیگری نیز به دست آورد. وی با قراردادی ۱۳ ساله به مبلغ ۳۳۰ میلیون دلار به تیم فیلادلفیا فیلیز پیوسته است و تا پیش از این، رکورد گران‌ترین قرارداد تاریخ در این ورزش به نام جیانکارلو استانتون (Giancarlo Stanton) ثبت شده بود که با مبلغ ۳۲۵ میلیون دلار به عضویت تیم میامی مارلینز در آمد. برایس هارپر به طور هفتگی مبلغ ۲۵٫۴ میلیون دلار از تیم فعلی خود دریافت می‌کند و در لیست بازیکنانی که بیشترین مبلغ را به طور هفتگی دریافت می‌کنند، در رده‌ی چهارم قرار دارد.

همان طور که اشاره شد، در حال حاضر از کاور جدید و نهایی بازی MLB The Show 19 رونمایی شده که با کاور اولیه‌ی بازی تفاوت دارد. در آن کاور، ما شاهد حضور برایس هارپر با یک هودی سیاه بودیم برروی کاور بازی بودیم که البته این کاور، به عنوان طرح اصلی و نهایی انتخاب نشد. کاور فعلی بازی، هارپر را لباس تیم فیلادلفیا فیلیز نشان می‌دهد که استقبال طرفداران و هوداران این باشگاه را به دنبال داشته است.

کاور نهایی و رسمی بازی MLB The Show 19:

بازی MLB The Show 19 در تاریخ سه شنبه ۶ فروردین سال ۱۳۹۸ (۲۶ مارس ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید