به‌روزرسانی ۱٫۳٫۳۶ بازی Stardew Valley به‌زودی عرضه خواهد شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

استودیوی کانسرند ایپ (Concerned Ape) در جدیدترین خبر خود از انتشار یک به‌روزرسانی برای عنوان جذاب و پرطرفدار Stardew Valley خبر داد که در ادامه می‌توانید ویژگی‌های آن را مشاهده کنید.

عناوین شبیه‌سازی نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی دارد و شاید یکی از محبوب‌ترین‌های این سبک را بتوان کشاورزی دانست. در این بین بازی Stardew Valley از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که حالت‌های مختلف و طراحی دوست‌داشتنی آن، بازی‌بازان را تا مدت‌ها سرگرم می‌کند. کانسرد ایپ اخیرا از عرضه‌ی این عنوان برروی اندروید خبر داد که اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

حال به نظر می‌رسد که این استودیو قصد انتشار به‌روزرسانی جدیدی دارد که به وسیله‌ی آن پنج زبان جدید به بازی اضافه خواهد شد. فرانسوی، کره‌ای، ایتالیایی، مجارستانی و ترکی زبان‌هایی هستند که در آینده‌ای نزدیک در  Stardew Valley قابل تجربه خواهند بود. اضافه کردن زبان‌های بیشتر تصمیم هوشمندانه‌ای از سوی سازندگان است چرا که باعث جلب رضایت بازی‌بازان در سراسر جهان خواهد بود. علاوه‌بر این، برخی باگ‌ها و مشکلات مختلف این بازی نیز برطرف می‌شوند که خبری خوشحال‌کننده برای دوست‌داران آن است.

گفتنی است که بازی Stardew Valley هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید