انتشار موسیقی‌های سری Dark Souls

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

اگر از دوست‌داران سری Dark Souls باشید، قطعا با موسیقی‌های استفاده شده در این عنوان خاطرات بسیاری دارید و نقش آن‌ها را در موفقیت این سری پررنگ می‌دانید. حال شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) دست به انتشار موسیقی‌های این سری زده است تا طرفداران این سری بتوانند باری دیگر از طریق موسیقی‌های این آن بتوانند با این سری دوست‌داشتنی ارتباط برقرار کنند.

سری Dark Souls همیشه از موسیقی‌هایی با سبک حماسی استفاده کرده و توانسته است تا با بهره‌گیری درست و به‌موقع از آن‌ها، بازی‌بازان بسیاری را به شکست دادن باس‌های این سری سوق دهد تا آن‌ها نیز بتوانند با انگیزه‌ی بسیاری به سمت این باس‌ها بروند و با حس زیبایی که این موسیقی‌ها به بازی‌باز می‌دهند، آن‌ها را شکست دهند.

اگر شما نیز جزو آن دسته از طرفداران هستید که علاقه دارید تا موسیقی‌های این سری را (از نسخه‌ی اول تا سوم سری Dark Souls) بر روی تلفن همراه خود داشته باشید، از همین حالا می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید تا در هنگام انجام کارهای روزمره‌ی خود، به آن‌ها گوش دهید و لذت ببرید. اما اگر هنوز هم موفق به تجربه‌ی عناوین این سری نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنم تا این موسیقی‌ها را دریافت کنید چرا که آن‌ها می‌توانند برای هر شخصی لذت‌بخش باشند و حسی حماسی را به هر شنونده‌ای منتقل کنند.

به عنوان یک طرفدار سرسخت بازی‌های استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، دوست داشتم تا شاهد انتشار موسیقی‌های عنوان BloodBorne نیز می‌بودیم اما به نظر می‌رسد که فعلا تنها راه گوش دادن به آن‌ها، تجربه‌ی دوباره‌ی این بازی و روبرو شدن با باس‌های دشوار اما دوست‌داشتنی آن است! اگر در حال تجربه‌ی عناوین Dark Souls 3 و BloodBorne هستید و موفق به شکست دادن یک باس خاصی نشده‌اید، پیشنهاد می‌کنم به سراغ راهنماهای این عناوین از اینجا و اینجا بروید و از آن‌ها کمک بگیرید. اما اگر عنوان Dark Souls Remastered را به تازگی تهیه کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم با راهنماهای این عنوان که بصورت هفتگی منتشر می‌شوند همراه باشید تا از راه و روش‌ها و اسرار این بازی مطلع شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید