Black Ops 2 و Medal of Honor: Warfighter در پاکستان ممنوع شد

۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۱:۳۱

بر طبق اعلام فاکس نیوز دو بازی Call of Duty: Black Ops 2 و Medal of Honor: Warfighter در پاکستان ممنوع شدند. دلیل آن هم به این علت است که هر دوی این بازی پاکستان را به عنوان کشوری که فعالیت های تروریستی وسیعی دارد به تصویر می کشد و این امر موجب نارضایتی مقامات دولت پاکستان شده است.

در یکی از DLC های عنوان Medal of Honor: Warfighter  با نام  Zero Dark Thirty نیروهای دریایی ایالات متحده موسوم به SEAL ماموریت دارند که در محلی در پاکستان معامله ی سلاح های القاعده در کراچی پاکستان را از بین ببرند.

مقامات پاکستان در این مورد اظهار داشته اند :

انجمن ما همیشه این نوع از فیلم ها و بازی ها را که در مقابل وحدت ملی این کشور می ایستند تحریم کرده است. این بازی ها (“Medal of Honor: Warfighter” و “Call of Duty: Black Ops II”) در برابر پاکستان قرار گرفته اند و انجمن ما به طور کلی فروش آن ها را ممنوع اعلام کرده است. به مغازه داران هشدار داده می شود که اگر اقدام به خرید و فروش بازی کنند عواقب آن بر عهده خودشان خواهد بود.

دوبت رسمی پاکستان اعلام کرده است که Black Ops 2 و Medal of Honor: Warfighter در حال تلاش هستند که ذهن جوانان پاکستان را بر ضد و علیه کشورشان کند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید