تاریخ انتشار بازی Stardew Valley برای اندروید مشخص شد

۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

با اعلام استودیوی کانسرند ایپ (Concerned Ape)، به‎‌زودی شاهد انتشار بازی جذاب و پرطرفدار Stardew Valley برروی دستگاه‌های اندروید نیز خواهیم بود. این استودیو همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این عنوان را تعیین کرد که در ادامه آن را مشاهده خواهیم کرد.

همان‌طور که اکثر بازی‌بازان در جریان هستند، Stardew Valley از محبوب‌ترین عناوین به سبک شبیه‌سازی کشاورزی است که برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ منتشر شده بود. حالت‌های مختلفی در این عنوان وجود دارند که شما را مدت‌ زیادی سرگرم می‌کند. اخیرا سازندگان حالت بتل رویال را نیز به این عنوان اضافه کردند که با نظرات مثبت و منفی بسیاری هم مواجه شدند. ماه گذشته نیز یک به‌روزرسانی برای این بازی در دسترس قرار گرفت که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

حدود چند ماه پیش نیز شاهد عرضه‌ی این عنوان دوست‌داشتنی برای IOS بودیم و همین مسئله باعث شد تا دارندگان دستگاه‌های اندروید هم علاقه‌مند به تجربه‌ی آن باشند. این بازی در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ (۱۴ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای اندروید نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر از طرفداران بازی‌های به سبک کشاورزی هستید، Stardew Valley را هرگز از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید