تاریخ انتشار دو نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری بازی The Legend of Heroes مشخص شد

۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

سازندگان بازی پرطرفدار The Legend of Heroes از انتشار دو نسخه‌ی بازسازی شده از این سری بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خبر داد و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را نیز مشخص کردند.

سری بازی The Legend of Heroes از گذشته‌های دور تاکنون طرفداران بسیاری در کشور ژاپن پیدا کرده است و شاهد انتشار برخی از نسخه‌های پرطرفدار در منطقه‌ی غرب نیز بوده‌ایم. استودیوی ایکس‌ سید گیمز (Xseed Games) که وظیفه‌ی ساخت این سری بازی را برعهده داشته، اخیرا از انتشار سومین نسخه از آن برای غرب خبر داده بود که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

این استودیو اکنون در خبر خوشحال‌کننده‌ی دیگر خود اعلام کرده است که دو نسخه‌ی قدیمی و ابتدایی The Legend of Heroes بازسازی شده‌اند و همه چیز آماده است تا بازی‌بازان در تاریخ سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ (۲۶ مارس ۲۰۱۹ میلادی) این دو نسخه را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خود تجربه کنند. به نظر می‌رسد که تغییرات گسترده‌ای در بخش موسیقی و مراحل این دو بازی صورت گرفته است تا رضایت طرفداران به خوبی جلب شود.

همچنین در ادامه‌ی خبر این استودیو آمده است که احتمال انتشار نسخه‌ی غربی بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 که سال گذشته در کشور ژاپن در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت نیز وجود دارد که در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید