تصاویر جدیدی از بازی Oninaki منتشر شد

۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

استودیوی توکیو آر‌پی‌جی فکتوری (Tokyo RPG Factory) پس از معرفی بازی Oninaki اقدام به انتشار چند تصویر جدید و جالب از آن کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بازی ژاپنی Oninaki حدود یک هفته پیش توسط توکیو آرپی‌جی فکتوری معرفی شد و قرار است که در آ‌ینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گیرد. سازندگان طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بودند که در ساخت این عنوان و روایت داستانی مهیج تلاش زیادی صورت گرفته است تا رضایت بازی‌بازان به خوبی جلب شود. به این ترتیب می‌توان گفت که به‌زودی با یکی از برترین عناوین ژاپنی سر و کار خواهیم داشت. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و تریلری از این بازی می‌توانید به این صفحه وارد شوید.

می‌توان Oninaki را دنیای برعکسی دانست چرا که مرگ و میر در آن به جای تولد جشن گرفته می‌شود. این بازی داستان عده‌ای از افراد را روایت می‌کند که توانایی سفر میان دنیای زنده‌ها و مرده‌ها را دارند. تمرکز اصلی این داستان برروی شخصیتی به نام Kagachi است که بعدا در مورد آن زیاد خواهید شنید.

حال استودیوی سازنده‌ی این بازی تصاویری از آن را برای آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان عرضه کرده است که در ادامه قادر به تماشای آن‌ها خواهید بود. هنوز تاریخ دقیق انتشار این عنوان مشخص نیست اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید