تصاویری از اولین بازی استودیوی Embark منتشر شد

۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

به تازگی تصاویری از اولین پروژه‌ی استودیوی بازی‌سازی امبارک (Embark) منتشر شده است که در ادامه می‌توانید با جزئیات بیشتری آن‌ها را مشاهده نمایید.

سال پیش بود که مدیر استودیوی دایس (DICE)، یعنی آقای پاتریک سادرلند، از سمت خود استعفا داد و اعلام کرد که قصد دارد ماجراجویی‌های خود در صنعت بازی‌های رایانه‌ای را در جایی دیگر دنبال کند. اما آقای سادرلند پس از ترک استودیوی دایس و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، دست به تاسیس یک استودیوی جدید در کشور سوئد زد و حال تصاویری مفهومی را از اولین بازی در دست ساخت خود منتشر کرده است. این عنوان اکشن در فضایی علمی تخیلی و در آینده‌ای دور جریان خواهد داشت و بازی‌بازان باید با همکاری با یکدیگر بتوانند بر اتفاقاتی که در دنیای بازی رخ می‌دهد، غلبه کنند و به نظر می‌رسد که در این بازی، همکاری کردن با دیگر هم‌تیمی‌ها بسیار حیاتی خواهد بود. لازم به ذکر است که این عنوان بصورت رایگان منتشر خواهد شد.

استودیوی امبارک با داشتن حدودا ۵۰ کارمند، از موتور بازی‌سازی آنریل انجین (Unreal Engine) استفاده می‌کند و تلاش کرده است تا آب و هوای پویا و همچنین محیط‌ها و نقشه‌های بسیار بزرگ از ویژگی‌های عنوان جدید آن‌ها باشند.

آقای سادرلند در جدیدترین بیانیه‌ی خود، به بیان برخی از ویژگی‌های بازی جدید استودیوی امبارک پرداخته است.

ما قصد داریم تا پروژه‌ی خود را هرچه سریعتر به دست بازی‌بازان برسانیم و با توجه به بازخورد‌ها و نظرات کاربران، این بازی را گسترش دهیم تا به هدف نهایی خود برسیم.

از گفته‌های آقای سادرلند می‌توان برداشت کرد که بازی جدید استودیوی امبارک، ابتدا بصورت دسترسی زود هنگام در دسترس قرار خواهد گرفت و در ادامه با استفاده از درخواست‌ها و نظرات طرفداران به یک بازی کامل تبدیل خواهد شد. استودیوی امبارک در تلاش است تا با وجود اندک بودن تعداد کارمندان، عنوانی را بسازد تا بازی‌بازان در آن بتوانند با استفاده از تجربیات یک‌دیگر، اوقات لذت‌بخشی را سپری کنند. در ادامه می‌توانید تصاویری مفهومی را از دنیای این بازی و همچنین شخصیت‌های آن مشاهده فرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید