تصاویر جدیدی از بازی Worse Than Death منتشر شد

۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

بنجامین ریورس (Benjamin Rivers)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Worse Than Death در اقدامی تصاویر جدیدی از این عنوان را در اختیار بازی‌بازان قرار داد و اخباری در خصوص آن را نیز منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

Worse Than Death از سری عناوین جذاب و مهیجی است که در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و تلفن‌های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت. اتفاقات این بازی در یک دبیرستان عجیب و غریب رخ می‌دهد و بازی‌بازان در نقش یکی از دانش‌آموزان آن به نام هالی (Holly) باید به کشف اسرار درون این مدرسه پرداخته و به دوستان خود کمک کنند و در مواقع ضروری، کارهای متفاوتی از جمله فرار کردن، مخفی شدن و حل معماها را در دستور کار خود قرار دهند. سازندگان برای داستان این عنوان تلاش بسیاری کرده‌اند تا رضایت بازی‌بازان تا حدود زیادی جلب شود.

توسعه‌دهنده‌ی این بازی نیز با انتشار برخی از عناوین معروف و ترسناک کارنامه‌ی خوبی از خود به جا گذاشته و بسیار سرشناس است. هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی Worse Than Death مشخص نیست اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این عنوان را مشاهده کنید.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید