تصاویر جدید از “شیطنت‌های علیمردان‌خان”

۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۹

امروز 3 تصویر جدید از بازی “شیطنت‌های علیمردان‌خان” منتشر شده است که تا حدی ما را با جو رنگارنگ و شاد این بازی زیبا آشنا می‌کند. این بازی را استودیوی RSK (رسانا کویر شکوه یزد)‌ می‌سازد و تا این لحظه از ناشر این بازی خبری نداریم.

سایت خبری Dbazinews که این تصاویر را به طور اختصاصی منتشر کرده ، نوشته است:

بازی شیطنت های ارسلان یک بازی ماجرایی سوم شخص با گرافیکی فانتزی و دوبعدی است که روایتی داستانی طنزآلود دارد. در این بازی تمامی محیط ها به دست فانتزی پردازان “هورخش آسمان هفتم” طراحی و رنگ آمیزی شده است و محیط ها جذاب و پر نشاط هستند. همچنین تمامی دیالوگ ها توسط شاعر خوش ذوق “سرکار خانم عادله رحمانی” به ترانه های کودکانه تبدیل شده اند و در واقع “شیطنت های ارسلان” یا “شیطنت های علیمردان خان” یک بازی موزیکال کودکانه به شمار میرود.

روند روایت داستان با انیمیشن هایی دو بعدی پیش خواهد رفت و در برخی از صحنه ها برای راحتی ارتباط با بازی از راهنماهای آهنگین و سوال و پرسش های تصویری کمک گرفته شده است . موتور گرافیکی بازی وینتورمت است که با برخی از تغییرات ساختاری و ظاهری به یک برآیند متفاوت نائل شده و در نتیجه کاری در خور توجه و نیاز مخاطب را تحویل می دهد .

برای نخستین بار استفاده از انیمیشن کات آوت برای میان پرده های بازی و بیش از 300 بند ترانه، شیطنت های ارسلان را از هم سبکان داخلی و خارجی متمایز کرده است. وجود بیش از 6 دقیقه انیمیشن کات آوت و 60 اکت متحرک از دیگر ویژگی های منحصر به فرد بازی است.

همچنین سبک اکثر شوخی ها و اکتیو ها ایرانی و بومی هستند . وجود تصویر پردازی استایلیش ایرانی با چهره پردازی بدیع و دیده نشده از دیگر ویژگی های این بازی می باشد. با این اوصاف امید است این بازی رضایت بازی کننده های ایرانی را فراهم آورد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید