دو بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی Captain Toad: Treasure Tracker معرفی شد

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی دو بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی Captain Toad: Treasure Tracker معرفی شده که محتویات تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند.

بازی Captain Toad: Treasure Tracker برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم Wii U منتشر شد و توانست به نمرات و نقدهای بسیار خوبی دست پیدا کند. پس از استقبال کاربران از این اثر، در سال ۲۰۱۸ شاهد انتشار آن برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم که این نسخه نیز بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. اساس اصلی بازی Captain Toad: Treasure Tracker بر مبنای یکی از مینی گیم‌های عنوان Super Mario 3D World بنا شده و کاربران در جریان آن، با پازل‌ها و مراحل مختلفی رو به رو خواهند شد.

اکنون و در جریان پشتیبانی نینتندو از این بازی، دو بسته‌ی الحاقی جدید برای آن معرفی شده است. اولین محتوای الحاقی بازی، کاملا رایگان خواهد بود و حالت جذاب کواپ (Co-op) را به بازی اضافه خواهد کرد. از سویی دیگر، شخصیت جدید Blue Toad به دست کاربران خواهد رسید که می‌تواند تمامی حرکات و توانایی‌های شخصیت Captain Toad را تقلید کند و آن‌ها را بدون اشتباه انجام دهد. همچنین به علت اضافه شدن حالت کوآپ به این عنوان، شاهد ایجاد تغییراتی در طراحی مراحل هستیم. از این به بعد نوع پازل‌ها و مراحل بازی، به گونه‌ای ساخته خواهد شد که بتوانید به خوبی با کمک یکی دیگر از دوستان خود، آن‌ها را تکمیل کنید و به جوایز و امتیازات مشترک دسترسی پیدا کنید. این بسته‌ی الحاقی رایگان همین حالا قابل دریافت است.

بسته‌ی الحاقی بعدی، یک محتوای پولی محسوب می‌شود. این بسته، ۱۸ چالش جدید و ۵ مرحله‌ی تازه را به دست کاربران می‌رساند تا بتوانند ماموریت‌های متفاوتی را تجربه کنند. این بسته‌ی الحاقی، تمرکز خود را برروی به تکامل رساندن محتویات بازی خواهد گذاشت و هنوز قیمت دقیق آن مشخص نیست. این محتوای اضافی، در تاریخ ۲۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ مارس سال ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید