بازی بتل رویال Tetris 99 معرفی شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

نینتندو (Nintendo) در دایرکت اخیر خود، نسخه‌ای بتل رویال از عنوان محبوب Tetris با نام Tetris 99 را برای عرضه برروی کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) معرفی کرد. به جرئت می‌توان گفت که اغلب بازی‌بازان با عنوان Tetris آشنایی دارند و نسخه‌های مختلفی از آن را برروی پلتفرم‌های مختلف تجربه کرده‌اند. حال در زمانی که عرضه‌ی بازی‌های مختلف در سبک بتل رویال دیگر چندان غافلگیر‌کننده نیست و انتظار می‌رفت با وجود معرفی Apex Legends، حداقل تا مدتی شاهد معرفی بازی‌های بتل رویال نباشیم، نینتندو با معرفی بازی Tetris 99 به عنوان نسخه‌ی بتل رویال عنوان Tetris همه‌ی ما را شگفت‌ زده کرد.

بازی Tetris 99، تعداد ۹۹ بازی‌باز را در مقابل هم قرار می‌دهد که باهم به رقابت بپردازند تا درنهایت یک نفر برنده شود. عنوان مذکور هم‌اکنون به صورت رایگان برای مشترکین نینتندو سوییچ آنلاین (Nintendo Switch Online)، در دسترس قرار گرفته است و علاقمندان می‌توانند به تجربه این عنوان بپردازند.

همچنین در طی رویداد ویدئویی از این عنوان منتشر شد که در آن شاهد گیم پلی این بازی هستیم. گیم پلی این عنوان همانند دیگر بازی‌های این مجموعه است با این تفاوت که با پر کردن هر ردیف از مکعب‌ها، آن ها به صفحه‌ی حریف انتقال می‌یابند. همچنین در بالای صفحه‌ی بازی شاهد المان‌ها و گزینه‌های جدیدی هستیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید از تاکتیک‌های مختلفی در طول بازی استفاده کنید. شما می‌توانید ویدئوی مربوطه را در قسمت زیر تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید