تریلر جدید بازی Metro Exodus با محوریت سلاح‌های ویژه

۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلری جدید از بازی Metro Exodus منتشر شده که جزئیات سلاح‌های ویژه‌ی آن را به تصویر می‌کشد.

پس از مدت‌ها انتظار، بازی Metro Exodus امروز به طور رسمی منتشر شده و هوداران و طرفداران آن، می‌توانند به تجربه‌ی این اثر مشهور بپردازند. تا پیش از این، جدیدترین ساخته‌ی استودیو ۴A Games به عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸ شناخته می‌شد که البته چند روز پیش، لیست نمرات آن به دست کاربران رسید. با توجه به این که بسیاری از کاربران توقع داشتند تا میانگین بازی به حد بالایی برسد، اما در نهایت و در حال حاضر، بازی با میانگین نمرات ۸۴ (آخرین به‌روزرسانی) در دسترس است. البته ک هرگز این موضوع باعث نمی‌شود تا منکر کیفیت بالای بازی Metro Exodus بشویم. پیش از این نیز بازی‌های داستان محور دیگری یا حتی نسخه‌های قبلی این مجموعه، با نمرات مشابه Metro Exodus منتشر شدند و در عین حال، توانستند به موفق‌ترین آثار در زمان خود تبدیل شوند. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی لیست نمرات بازی، به اینجا مراجعه کنید.

حال بعد از انتشار رسمی Metro Exodus، تریلری جدید از آن منتشر شده که جزئیات سلاح‌های ویژه‌ی بازی را به تصویر می‌کشد. در کنار سلاح‌های عادی و و معمولی بازی که در محیط‌های مختلف به تعداد زیاد یافت می‌شوند، سلاح‌های ویژه‌ی دیگری هم وجود دارند که دسترسی به آن‌ها، امری سخت و چالش برانگیز است. میزان مهمات آن‌ها نیز بسیار محدود خواهد بود اما در عین حال، می‌توانند در زمان‌های مختلف، بسیار کاربردی عمل کنند. جزئیات این سلاح‌های ویژه مثل نحوه عملکرد آن‌ها در مبارزات مختلف و چگونگی شخصی سازی و ارتقای آن‌ها، در تریلر مذکور قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Metro Exodus در تاریخ ۱۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹) یعنی امروز، به طور رسمی به دست کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رسید. همچنین پیشنهاد می‌شود نگاهی به مقاله‌ی نقد و بررسی اختصاصی بازی تحت عنوان بقایی متفاوت تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Metro: Exodus به قلم مهدی رضایی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید