بایوور: نسخه‌ی دموی Anthem برای ما بسیار مفید بود

۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

طبق گفته‌های استودیوی بایوور (BioWare)، نسخه‌یدموی بازی Anthem به صورت جهانی مورد استقبال قرار گرفته است. 

تا اکنون شاهد نسخه‌ی دموی بازی Anthem بوده‌ایم که البته نقاط قوت و ضعف زیادی داشت. از طرفی بازیبسیار لذت‌بخش به نظر می‌رسد و از طرفی دیگر مشکلاتی همچون باگ‌های مختلف و کمبود ظرفیت سرورها، مشکلاتی را برای بازی‌بازان به وجود آورد.

طبق گفته‌های تهیه‌کننده‌ی ارشد این بازی، با وجود تمامی باگ‌ها و مشکلاتی که پیش روی نسخه‌یدموی این بازی قرار داشت، Anthem تقریبا به صورت جهانی مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت.

نسخه‌ی دموی بازی Anthem از چندین جهت برای ما بسیار مفید واقع شد و در بسیاری موارد موفق عمل کرد: بازیکنانی که این نسخه را تجربه کردند، تقریبا در سراسر دنیا از آن خوششان آمده بود. باگ‌ها هرچند بر سر راه تجربه‌ی این بازی قرار می‌گرفتند. وقتی بازی‌بازان به تجربه‌ی این نسخه می‌پرداختند، با خود می‌گفتند «این بازی خوب است، تک‌تک لحظات گیم‌پلی استوار و لذت‌بخش است ولی من نگران باگ‌های بازی هستم.»نسخه‌ی دمو به ما این اجازه را داد که موارد زیادی را امتحان کنیم و از ایرادات عنوانمان آگاه شویم. در غیر این صورت، ما باید با این مشکلات در عرضه‌ی رسمی بازی دست و پنجه نرم می‌کردیم. صحبت‌هایی در رابطه با کمبود ظرفیت سرورهای ما شد. ما به اندازه‌ی کافی سرور در اختیار داشتیم، تنها مشکلمان آن بود که ایرادات شبکه‌ای بر سر راهما قرار گرفتند که باگ‌هایی که مشاهده کردید را باعث شدند. نسخه‌ی دمو قطعا برای ماهمانند یک معیار عمل کرد و در آینده ما از این معیار استفاده خواهیم کرد. ما در این نسخه شاهد بودیم که باگ‌های مختلفی در بخش‌های متفاوت بازی وجود دارد. ما آنان را برطرف کردیم تا در زمان عرضه‌ی رسمی بازی دوباره با آنان موجه نشویم. باگ‌هایی که مشاهده کردیم در دو دسته قرار دارند: یا برطرف شده‌اند (که از این بابت خوشحال هستیم) یا اصلا به آنان فکر نکرده بودیم که اکنون زمان کافی برای این کار را داریم. نهایتا من فکر می‌کنم که نسخه‌ی دمو برای ما بسیار مفید واقع شد.

بازی Anthem در ۳ اسفند سال ۱۳۹۷ شمسی مصادف با ۲۲ فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی برایکنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی تحت عنوان بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem را که به قلم مصطفی زاهدی است را نیز مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید