گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران آغاز شد

مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران آغاز شد

مسابقه مردمی هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران از روز هفدهم بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۰ اسفند ادامه دارد.


در این مسابقه، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی برای نخستین بار علاوه بر انتخاب برترین بازی سال، می‌توانند به بهترین به‌روزرسانی و مورد انتظارترین بازی نیز رای دهند.
در بخش بهترین بازی سال، به مانند سابق بازی‌هایی که در بخش اصلی جشنواره شرکت کرده‌اند، معرفی شده و کاربران می‌توانند به یک بازی رای دهند.
همچنین در بخش بهترین به روز رسانی، بازی‌های قدیمی که در سال اخیر یک به روز رسانی قابل توجه داشته‌اند حضور یافته و با رای مردم، بهترین آپدیت سال انتخاب می‌شود.
در بخش موردانتظارترین بازی نیز ویدیویی‌هایی از پروژه‌های آینده بازی‌سازان کشورمان به نمایش درآمده و کاربران می‌توانند یکی از این موارد را به عنوان بازی که انتظار انتشار آن را می‌کشند انتخاب کنند. برای تماشای ویدیوهای مربوط به نامزدهای این بخش می‌توانید به نشانی https://www.aparat.com/r/IranGameFestival  مراجعه کنید.
دستورالعمل رای‌دهی به هر بازی به این ترتیب است:
۱- به قسمت رای‌گیری آثار به نشانی http://irangamefestival.ir/poll مراجعه کرده و از میان سه بخش بهترین به‌روز رسانی، بهترین بازی و موردانتظارترین بازی، یکی را برای رای دادن انتخاب کنید.
۲- در بخش بعدی بازی‌های شرکت کننده در هر بخش را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید با کلیک روی هر بازی پروفایل معرفی آن را مشاهده کنید.
۳- بازی موردنظرتان را انتخاب کرده و روی گزینه «به من رای بده» کلیک کنید. پنجره‌ای باز شده و در آن کد مخصوص بازی نمایش داده می‌شود که آن را باید به شماره پیامک ۱۰۰۰۸۰۰۸۸۰۰۸۸۸ ارسال کنید. اما لازم به تایپ کد و تلفن نیست. کافی است روی گزینه ارسال با اندروید یا ارسال با iOS کلیک کرده و یا QR Code آن را اسکن کنید تا همه اطلاعات مدنظر برای شما آماده شده و تنها با زدن گزینه ارسال پیامک روی موبایل خود به بازی مورد نظرتان رای دهید.
براساس این گزارش رای‌گیری بخش مردمی جشنواره امسال تنها به صورت پیامکی خواهد بود. همچنین هر شماره تلفن در هر یک از سه بخش مسابقه تنها یک بار فرصت رای‌ دادن خواهد داشت و این رای غیرقابل تغییر است. بنابراین هرچندباری که از یک شماره تلفن یکتا پیامک ارسال شود، در نهایت تنها نخستین رای ارسال شده مدنظر قرار خواهد گرفت.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. sue.hex گفت:

    بنیاد بدون ذکر دلیل ۱۴ بازی رو از جشنواره کنار گذاشته. بازی ما رو هم بدون گفتن دلیل از رقابت کنار گذاش بدون حتی یک دلیل روشن، بدون حتی یک ایمیل. کاملا از قبل مشخصه که میخوان جوایز رو به تیم های خاصی بدن. واقعا جای تاسف داره. شهرستانی ها محکوم به نابودی هستن.

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت