گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دسترسی به هیچ یک از آیتم‌های Anthem محدود به خرید آن‌ها نخواهد بود

اخبار بازی
دسترسی به هیچ یک از آیتم‌های Anthem محدود به خرید آن‌ها نخواهد بود

استودیوی بایوور (BioWare)، سازنده‌ی بازی مورد انتظار Anthem تاکید کرده است که تمامی آیتم‌های تزئینی موجود در فروشگاه این بازی، در خود بازی در دسترس خواهند بود و هیچ اجباری برای خرید آن‌ها وجود نخواهد داشت.

بحث خریدهای درون‌برنامه‌ای و حضور لوت باکس‌ها، همیشه یکی از بحث‌های جنجالی و نگران کننده برای هواداران بوده است. به خصوص زمانی که صحبت از یک بازی آنلاین و شرکت خوش سابقه‌ی الکترونیک آرتس در میان باشد. با این حال، به نظر می‌رسد استودیوی بایوور تلاش زیادی دارد تا نگرانی کاربران در این زمینه را برطرف کند. این استودیو پیش از این بارها تاکید کرده بود که بازی Anthem هیچ لوت باکسی نخواهد داشت. علاوه بر این، تایید شده است که تمامی محتوای اضافی این بازی شامل محتوای داستانی، ماموریت‌ها و Raidها و تمامی بسته‌های الحاقی به صورت رایگان عرضه خواهند شد.

با این وجود، این بازی شامل یک فروشگاه می‌شود که از طریق آن می‌توانید آیتم‌های تزینی مورد نیاز خود را خریداری کنید. بسیاری از کاربران نگران این موضوع هستند که بسیاری از این آیتم‌های تزئینی و به خصوص آیتم‌های ویژه‌‌ی موجود در فروشگاه تنها با خرید آن‌ها قابل دسترسی باشند. با این حال، براساس صحبت‌های تهیه‌کننده‌ی بازی جای هیچ نگرانی وجود ندارد. آقای مایک گمبل (Michael Gamble) با انتشار پیامی در حساب توییتر خود تایید کرده است که تمامی آیتم‌های موجود در فروشگاه، از طریق خود بازی قابل یافتن خواهند بود و شما مجبور به خرید آن‌ها نیستید. با این حال، آقای گمبل اشاره‌ای به زمان مورد نیاز برای یافتن این آیتم‌ها نکرده و تنها بیان کرده است که استودیوی بایوور به صورت مداوم شرایط اقتصادی بازی را بهینه خواهد کرد.

آقای گمبل به این موضوع اشاره کردند که برخی از آیتم‌ها به عنوان هدیه‌ی پیش‌خرید کردن بازی و یا به عنوان تشویق برای استفاده از فروشگاه به کاربران داده خواهد شد. با این حال ایشان تاکید کردند که تمامی این آیتم‌ها از طریق پاداش‌های درون بازی نیز در دسترس هستند. یکی دیگر از اعضای ارشد تیم سازنده یعنی آقای بن ایروینگ (Ben Irving) به این موضوع اشاره کردند که فروشگاه درون بازی یک فروشگاه دوره‌ای و گردشی خواهد بود. به این معنی که آیتم‌های درون این فروشگاه دائما تغییر خواهند کرد و محتوای آن ثابت نخواهد بود.

بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. پیش‌نمایش این بازی به قلم مصطفی زاهدی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید. جدیدترین مصاحبه‌ی صورت گرفته و با تیم سازنده‌ی این بازی در رابطه با محتوای آن را می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Aradkeshvari گفت:

  یه سوال الان این بازی هم بنه برا ایرانیا؟ Question Big Frown

  11Thumb up 0Thumb down
 2. R6_Ash گفت:

  وقتی ایرانو تحریم کرده سروراش شما هم تحریم کنید خبرا این بازی رو نذارید

  11Thumb up 1Thumb down
 3. saeedscorpion گفت:

  شرکت خوش سابقه ؟! شوخی بود دیگه ؟

  3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت