تریلر زمان عرضه‌ی بازی Jump Force منتشر شد

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

به تازگی تریلر زمان‌ عرضه‌ی بازی Jump Force منتشر شده که می‌توانید جزئیات مبارزه‌های بازی و شخصیت‌های پرطرفدار آن را در این ویدئو تماشا کنید.

بازی Jump Force جزو یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری میلادی محسوب می‌شود که قرار است تا چند روز دیگر به طور رسمی به دست کاربران برسد. عنوان Jump Force در دسته‌ی عناوین مبارزه‌ای قرار می‌گیرد و شخصیت‌های زیادی را از مجموعه‌های مختلف، به این میدان مبارزه دعوت کرده است. بیشتر مبارزان این بازی به ‌شخصیت‌های انیمه‌ها و مانگاهای پرطرفدار، مجموعه‌ی Dragon Ball و سری Naruto مربوط می‌شوند.

اکنون و در فاصله‌ی چند روز به انتشار رسمی این عنوان، شاهد انتشار تریلر زمان عرضه‌ی Jump Force هستیم که در آن، جزئیات مبارزه‌ها، محیط‌های مبارزه‌ای و شخصیت‌های بازی به تصویر کشیده خواهد شد. این تریلر شامل سکانس‌های حماسی و مفهومی نیز خواهد بود و تماشای آن به طرفداران اثر مذکور، به شدت پیشنهاد می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، بازی Jump Force دارای مبارزان و شخصیت‌های زیادی است و در روز عرضه، ۴۰ شخصیت با ویژگی‌ها، طراحی‌ها و توانایی‌های مختلف، در دسترس کاربران خواهند بود. در جریان پشتیبانی از بازی، پس از انتشار نیز شخصیت‌ها و محتویات جدیدی به این عنوان اضافه می‌شوند و ما شاهد تکامل Jump Force خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی بازی Jump Force را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Jump Force در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹) به دست کاربران رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد رسید. لحظاتی پیش لیست رسمی تروفی‌های بازی منتشر شد تا کاربرانی که علاقه مند به باز کردن این تروفی‌ها هستند، بتوانند از جزئیات آن با خبر شوند. با توجه به این لیست، به نظر می‌رسد که میزان سختی این تروفی‌ها در حد متوسط خواهد بود. از جدیدترین اخبار منتشر شده از این اثر، می‌توان به انتشار مشخصات سیستم مورد نیاز آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اشاره کرد. همچنین اگر قصد دارید لیست کامل شخصیت‌ها و مبارزان بازی را مشاهده کنید، می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید