گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Final Fantasy 14: A Realm Reborn، هدیه‌ی این ماه توییچ به مشترکین Prime

اخبار بازی
Final Fantasy 14: A Realm Reborn، هدیه‌ی این ماه توییچ به مشترکین Prime

براساس اخبار منتشر شده، تمامی کاربران سرویس Twitch Prime یک نسخه از بازی Final Fantasy 14: A Realm Reborn Starter Edition را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

نسخه‌ی Starter Edition این بازی نقش‌آفرینی جهان‌باز به شما اجازه می‌دهد بازی را به مدت ۳۰ روز تجربه کرده و سطح شخصیت خود را حداکثر تا ۵۰ افزایش دهید. اگرچه این بازی برای همیشه در حساب شما باقی خواهد ماند ولی برای تجربه‌ی بازی پس از تمام شدن ۳۰ روز، باید مجددا حساب خود را شارژ کنید. همچنین محتوای اضافی بازی مانند بسته‌های الحاقی Heavensword و Stormblood نیز باید جداگانه خریداری شوند.

اگر از مشترکین سرویس Twitch Prime هستید، کافی است به وب‌سایت توییچ رفته، برروی گزینه‌ی Prime Loot کلیک کرده و هدیه‌ی خود را دریافت کنید. پس از دریافت این بازی، حداکثر تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۳ می سال ۲۰۱۹ میلادی) فرصت دارید این بازی را به حساب خود اضافه و دانلود کنید.

اگرچه این نسخه از بازی شامل محتوای زیادی نمی‌شود ولی قطعا نقطه‌ی شروع خوبی برای شما خواهد بود. بسته‌ی الحاقی جدید بازی با نام Shadowbringers در تاریخ ۱۱ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۲ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) عرضه می‌شود و این فرصت خوبی است تا پیش از عرضه‌ی آن بازی را تجربه کنید. این بسته‌ی الحاقی جدید در کنار اضافه کردن سیاه‌چاله‌ها و محتوای داستانی جدید، یک کلاس تازه به نام Gunbreaker را نیز به بازی اضافه خواهد کرد.

اگر از مشترکین سرویس Twitch Prime نیستید می‌توانید بازی Final Fantasy 14: A Realm Reborn را برروی یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خریداری و تجربه کنید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت