گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

شایعه: نشانه‌ای دیگر از عرضه‌ی Borderlands: Game of the Year Edition برای نسل فعلی کنسول‌ها منتشر شد

اخبار بازی
شایعه: نشانه‌ای دیگر از عرضه‌ی Borderlands: Game of the Year Edition برای نسل فعلی کنسول‌ها منتشر شد

در کمتر از یک سال، سه بار شاهد انتشار گزارش‌هایی مبنی بر عرضه‌ی Borderlands: Game of the Year Edition برای کنسول‌های نسل هشتمی هستیم؛ این بار، به لطف ترافی‌های پلی‌اسیتشن ۴، جزئیات جدیدی از این قضیه منتشر شده است.

اوایل هفته‌ی جاری، DeftonesBandPSN، یکی از کاربران وب‌سایت ردیت، ضمن انتشار فهرست ترافی‌های بازی Devil May Cry 5، لیست ترافی‌های عنوان Borderlands: Game of the Year Edition را نیز منتشر کرد.

این در حالی‌ست که هنوز استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) از این بازی رونمایی نکرده است. با این حال، گزارش جدید را می‌توان منطقی‌تر از شایعات قبلی Borderlands: Game of the Year Edition دانست که آخرین آن‌ها در ماه می سال گذشته‌ی میلادی منتشر شده بود.

بر اساس این گزارش، بازی Borderlands: Game of the Year Edition حاوی ۸۱ ترافی‌ست و شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای بازی Borderlands می‌شود.

نخستین قسمت از سری بازی‌های محبوب Borderlands، تنها نسخه‌ی این مجموعه به حساب می‌آید که برروی کنسول‌های نسل فعلی در دسترس قرار ندارد. به همین جهت است که شاهد انتشار اطلاعات زیادی در خصوص عرضه‌ی Borderlands: Game of the Year Edition برای پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان هستیم. اگر این شایعات به حقیقت تبدیل شوند، حداکثر تا یک سال آینده، شاهد عرضه‌ی این بازی برروی این پلتفرم‌ها خواهیم بود.

با این حال، باید اشاره کنیم که این خبر در یک حد یک شایعه است و نباید آن را قطعی بدانیم. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، منتظر اطلاعیه‌های رسمی استودیوی گیرباکس سافتور باشید.

عرضه‌ی Borderlands: Game of the Year Edition می‌تواند به معرفی هرچه بهتر بازی موردانتظار Borderlands 3 نیز کمک کند. بنابراین احتمال می‌رود که در کنار معرفی این بازی، Borderlands: Game of the Year Edition نیز معرفی گردد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Cell گفت:

    هیچ وقت با Borderlands ارتباط برقرار نکردم Yes نسل ۷ و ۸ هم فرقی نداره Yes

    1Thumb up 19Thumb down
  2. saeedscorpion گفت:

    و همچنان منتظر نسخه سوم ….

    3Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت