بازی Phoenix Point تاخیر خورد

۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی و پیرامون جدیدترین اخبار بازی‌ها، به طور رسمی اعلام شده که بازی Phoenix Point باری دیگر تاخیر خورد و سه ماه دیرتر نسبت به تاریخ قبلی، به دست کاربران خواهد رسید.

بازی Phoenix Point در دسته‌ی عناوین علمی تخیلی و استراتژی قرار می‌گیرد که با توجه به گیم‌پلی نوبت آن، بدون تردید کاربران بازی X-COM از تجربه‌ی آن لذت خواهند برد. در واقع به عقیده‌ی خیلی از بازی‌بازان، این اثر یک جانشین بر حق برای بازی X-COM خواهد بود و قرار است به همراه شباهت‌های زیادی به این اثر، به دست کاربران برسد. پیش‌تر تیم سازنده‌ی این بازی یعنی استودیو بازی‌سازی اسنپ شات گیمز (Snapshot Games) برای آغاز اولین مراحل ساخت آن، به جمع‌ آوری بودجه از کاربران و طرفداران بازی پرداخت. با گذشت زمان، بازی Phoenix Point با حمایت مالی قابل قبول کاربران مواجه شد و در نهایت با جمع آوری ۷۶۰ هزار دلار، مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی بازی آغاز شد. در ابتدا اعلام شد که بازی Phoenix Point در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه می‌شود اما با گذشت مدتی، بازی به طور رسمی تاخیر خورد. در اولین مرحله‌ی تاخیر، قرار بود بازی در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ به دست کاربران برسد اما در حال حاضر و در جریان جدیدترین اخبار این اثر، معلوم شده که Phoenix Point باری دیگر تاخیر خورده و سه ماه دیرتر منتشر خواهد شد.

جولیان گولاپ (Julian Gollop) یکی از طراحان ارشد بازی که در جمع آوری بودجه‌ی اصلی آن نقشی کلیدی را ایفا کرده، در رابطه با تاخیر مجدد Phoenix Point، توضیحاتی را به کاربران ارائه داد:

به نظر من، تاخیر دوباره‌ی بازی برای کاربران، امری ناراحت کننده است. تیم ما بابت بوجود آمدن این شرایط، از بازی‌بازان عذر خواهی می‌کند. با توجه به اینکه ما سه ماه دیگر برای ساخت و پایان دادن به مراحل توسعه‌ی آن وقت داریم، قصد داریم تا بهترین نتیجه و روان‌ترین گیم‌پلی را به کاربران ارائه دهیم. در حال حاضر تمامی تمرکز عوامل برروی انتشار یک بازی موفق و قابل قبول است تا بتواند انتظارات همگان را برآورده کند. همچنان از حمایت‌های پرشور شما متشکریم!

با توجه به تاخیر سه ماهه‌ی بازی Phoenix Point، این اثر در شهریور- مهر ماه سال ۱۳۹۷ (سپتامبر ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین قرار است تا یک نسخه مخصوص در ماه اسفند-فروردین (مارس) به دست کاربرانی برسد که پیش‌تر، از آن حمایت مالی کرده‌اند. هنوز مشخص نیست که این نسخه از چه تفاوت‌هایی از دیگر نسخه‌های بازی برخوردار خواهد بود اما سازندگان اعلام کردند که نسخه‌ی حامیان مالی بازی، محتویات گسترده‌ای دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید