گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

حالت‌های بخش چندنفره‌ی World War Z مشخص شد

تریلر بازی ها
حالت‌های بخش چندنفره‌ی World War Z مشخص شد

با وجود بازی‌هایی نظیر Resident Evil 2 Remake ،The Walking Dead و Days Gone، عناوین زیادی با محوریت زامبی‌ها در سال ۲۰۱۹ وجود دارند. اما بازی World War Z به واسطه‌ی تعداد بسیار زیاد زامبی‌ها و همچنین تمرکز بیشتر برروی بخش چندنفره، بسیار متفاوت است.

طبق جدیدترین بیانیه‌ی خبری توسعه دهندگان بازی یعنی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive)، بخش چندنفره‌ی World War Z با عنوان PvPvZ یا به عبارتی دیگر، بازی‌باز در برابر بازی‌باز در برابر زامبی‌ها توضیف شده است. در حالت‌های مختلف بخش چندنفره‌ی بازی، بازی‌بازان به دو تیم چهار نفره تقسیم می‌شوند و با توجه به حالت انتخاب شده، به روش‌های مختلفی با یکدیگر درگیر خواهند شد؛ آن‌هم زمانی که دسته‌های عظیم زامبی‌ها هر دو گروه را تهدید می‌کنند.

World War Z از پنج حالت چندنفره بهره می‌برد: Scavenge Raid از بازی‌بازان می‌خواهد تا با پیدا کردن منابع، امتیاز کسب کنند؛ در حالت Vaccine Hunt، هر دو تیم برای حفظ یک آیتم می‌جنگند و تیمی که برای مدت بیشتری آیتم را نگه دارد، امتیاز بیشتری را کسب خواهد کرد؛ Swarm Deathmatch یک مبارزه مستقیم تا پای مرگ بین دو تیم است؛ در Swarm Domination، بازی‌بازان باید برای کسب امتیاز، مکان‌هایی را به کنترل خود درآورند؛ در نهایت، King of the Hill هر دو تیم را مجبور می‌کند تا برای کنترل یک تپه، با یکدیگر بجنگند.

بازی World War Z در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. PERSIAN NAZI گفت:

    بازی زامبی کشی ۴ نفره فقط یدونه = LEFT FOR DEAD 2
    یدونه در اینده هم عرضه میشه که انحصاری PC هستش بنام GTFO که سبکی در شوتر ترسناک بقا داره و از سال پیش خیلیها منتظرش بودن و مدام اسمش تو عناوین مورد انتظار بگوش میخوره

    8Thumb up 9Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت